VIII PLSŽ dalyviai (Jaunimo grupės)

                                               

 

 

VIII PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

 

STALO TENISAS

 

DALYVIŲ SĄRAŠAS

 

 

 

Iki 15 m. amžiaus grupė

 


Mergaitės (1994g. m.ir jaunesni)

 

1.      Preidžiūtė Ingrida (1995) Panevėžys

2.      Baskutytė Ugnė  (1994) Kaunas

3.      Venckutė Vitalija (1995) Kaunas

4.      Krivickaitė Goda (1995) Panevėžys

5.      Vaikevičiūtė Modesta (1994) Šiauliai

6.      Vaičiulytė Karolina (1994) Laukuva

7.      Orlovaitė Eglė (1997) Vilnius

8.      Žygytė Evelina (1996) Širvintos

9.      Pečkytė Gintarė (1995) Kaunas

10.  Silickaitė Brigita (1995) Kaunas

11.  Mikulėnaitė Viktorija (1995) Panevėžys

12.  Statauskaitė Erika (1994) Kaunas

Atsarginės žaidėjos:

  1. Kazlauskaitė Kristina (1997) Klaipėda
  2. Petkevičiūtė Goda (1995) Laukuva
  3. Gujytė Greta (1997) Širvintos
  4. Sokolovskytė Jolita (1997) Vilnius

 

 

 

 

Berniukai (1994 g.m. ir jaunesni)

 

  1. Navickas Ignas (1995) Kaunas
  2. Gūra Paulius (1995) Panevėžys
  3. Biveinis Jokūbas (1996) Vilnius
  4. Skarulis Kristupas (1995) Vilnius
  5. Bartusevičius Dominykas (1995) Jonava
  6. Vetrov Artiom (1994) Vilnius
  7. Oreškin Konstantin (1995) Vilnius
  8. Bureika Mantas (1996) Jonava
  9. Burbulevičius Viktoras (1995) Alytus
  10. Talimov Jurij (1994) Šalčininkai
  11. Simanaitis Povilas (1995) Vilkaviškis
  12. Lebed Tom (1996) Šalčininkai

Atsarginiai žaidėjai:

  1. Ruzgas Tautvydas (1995) Kaunas
  2. Keinys Paulius (1994) Telšiai
  3. Lesiv Rimas (1999) Jonava
  4. Voroneckij Deivydas (1995) Šalčininkai


 

 

 

 

 

16-18 m. amžiaus grupė

 


Merginos

 

  1. Venslavičiūtė Ieva (1991) Panevėžys
  2. Macaitė Aistė (1991) Laukuva
  3. Stuckytė Eglė (1991) Vilnius
  4. Vaškevičiūtė Kristina (1992) Kaunas
  5. Tamulionytė Monika (1991) Joniškis
  6. Petrauskaitė Kristina (1992) Kaunas
  7. Kažytė Vitalija (1991) Vilnius
  8. Petrošiūtė Julija (1992) Laukuva
  9. Stirbytė Viktorija (1992) Laukuva
  10. Barkovskaja Aneta (1992) Šalčininkai
  11. Bakaitė Vaida (1991) Panevėžys
  12. Sakalauskaitė Laura (1992) Šiauliai

Atsarginės žaidėjos:

  1. Kavaliūnaitė Monika (1993) Kaunas
  2. Kazimieraitytė Lina (1992) Joniškis
  3. Petkevičiūtė Kristina (1992) Kaunas
  4. Kadišaitė Agnė (1991) Kaunas

 

Vaikinai

 

  1. Domeika Arnoldas (1992) Mažeikiai
  2. Vilkas Matas (1991) Šilutė
  3. Udra Alfredas (1993) Klaipėda
  4. Preidžius Andrius (1991) Panevėžys
  5. Ščevinskas Deividas (1992) Panevėžys
  6. Mikutis Tomas (1993) Laukuva
  7. Sriubas Algirdas (1991) Mažeikiai
  8. Stankevičius Andrius (1991) Vilnius
  9. Kalininas Artiomas (1991) Jonava
  10. Petkevičius Tadas (1992) Laukuva
  11. Pocius Giedrius (1991) Vilkaviškio r.
  12. Simonaitis Edgaras (1991) Vilkaviškis

Atsarginiai žaidėjai:

  1. Storpirštis Paulius (1991) Telšiai
  2. Kairys Audrius (1992) Vilkaviškis
  3. Lesiv Artūras ( 1993) Jonava
  4. Martinka Rimvydas (1992) Ukmergė


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-29 m. amžiaus grupė

 


Moterys

 

1.            Kardauskaitė Inga (1982) Vilnius

2.            Stirbytė Aušra (1990) Laukuva

3.            Jucevičiūtė Ieva (1983) Vilnius

4.            Misikonytė Lina (1988) Širvintos

5.            Gecevičiūtė Auksė (1990) Klaipėdos r.

6.            Bilvinaitė Gabrielė (1990) Kaunas

7.            Sidabraitė Martyna (1988) Mažeikiai

8.            Armonaitė Ramunė (1984) Mažeikiai

9.            Brasaitė Žaneta (1988) Mažeikiai

10.        Kriaučiūnaitė Lina (1989) Panevėžys

11.        Miliūtė Ingrida (1990) Klaipėda

12.        Meškutavičiūtė Julita (1985) Širvintos

Atsarginės žaidėjos:

13.        Šmitaitė Miglė (1988) Kaunas

14.        Kurlinkutė Aistė (1983) Klaipėda

15.        Keburytė Jūratė (1982) Panevėžys

16.        Gečiauskaitė Agnė (1990) Panevėžys

17.        Liutkevičiūtė Arūnė (1983) Kaunas

 

 

 

 

 

 

 

Vyrai

 

  1. Žeimys Kęstutis (1988) Kybartai
  2. Martinkus Valdas (1985) Mažeikiai
  3. Kaselis Paulius (1985) Kaunas
  4. Skirgaila Algirdas (1983) Vilnius
  5. Galatiltis Justas (1983) Vilnius
  6. Domeika Tonetas (1990) Mažeikiai
  7. Skučas Matas (1990) Kaunas
  8. Bučys Marius (1987) Mažeikiai
  9. Banys Darius (1980) Vilnius
  10. Rybakas Vytautas (1989) Vilkaviškis
  11. Udra Manfredas (1988) Klaipėda
  12. Takinas Deivydas (1990) Klaipėda

Atsarginiai žaidėjai:

  1. Zajankauskas Edvinas (1980) Panevėžys
  2. Rozga Faustas (1983) Mažeikiai
  3. Rusinovas Aleksandras (1989) Vilnius
  4. Kasparaitis Karolis (1983) Vilkaviškis
  5. Gavėnas Justinas (1985) Vilkaviškis


 

English EN Lithuanian LT