VIII PLSŽ 16-18 m., 70-74 m. ir 75-79 m. amžiaus grupių rezultatai.

VIII PLSŽ 16-18 m., 70-74 m. ir 75-79 m. amžiaus grupių rezultatai. Vilniaus miesto sporto mokykloje “Tauras” (Žygio g. 46), Pasaulio lietuvių sporto žaidynių stalo teniso varžybas sužaidė 16-18 m., 70-74 m. ir 75-79 m. amžiaus grupių dalyviai. 70-79 m. amžiaus grupėje, moterų varžybose, dalyvavo Australijos lietuvė Angonita Walis. A.Walis savo amžiaus grupėje užėme 4-ąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo J.Kolosauskaitė (Kaunas), 2-ąją laimėjo A.Sausenavičienė (Vilnius), 3-iąją – O.Volungaitytė (Vilnius). Vyrų, 75-79 m. amžiaus grupėje, 1-ąją vietą laimėjo B.Glodenis (Klaipėda), 2-ąją vietą užėmė A.Ramanauskas (Šiauliai), 3-ią vietą iškovojo R.Paškevičius (Kaunas), 4-as liko H.Sausenavičius (Vilnius). 16-18 m. amžiaus grupėje, Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse, stalo teniso merginų varžybose, įveikusi visas varžoves, nugalėtoja tapo I.Venslavičiūtė (Panevėžys). II vietą iškovojo E.Stuckytė (Vilnius), III vietą laimėjo M.Tamulionytė (Joniškis). Vaikinų, jaunių grupės varžybas laimėjo A.Udra (Klaipėda), rezultatu 3:2 (-9;10;-11;9;9) įveikęs A.Preidžių (Panevėžys). 3-iąją vietą iškovojo M.Vilkas (Šilutė), rezultatu 3:1 (8;8;-13;10), nugalėjęs A.Domeiką (Mažeikiai). 70-74 m. amžiaus grupės, vyrų varžybose dalyvavo 7 sportininkai. 1-ą vietą iškovojo R.Budriūnas (Kaunas) , 2-ą laimėjo A.Paškevičius (Vilnius), 3-iają – E.Dargis (Kaunas).