VIII PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ GALUTINIAI REZULTATAI

LSTA

 

LIETUVOS STALO TENISO ASOCIACIJA                            

 

VIII PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ                                     

 STALO TENISO VARŽYBŲ GALUTINIAI

                                            ASMENINIŲ VARŽYBŲ

 

 R E Z U L T A T A I                                               

 

                                                       Amžiaus grupė: iki 16 metų

 

                 Berniukai – Vyrai                                                            Mergaitės – Moterys 

 

1.      Paulius Gūra                    Panevėžys                         1.  Ingrida Preidžiūtė       Panevėžys

2.      Povilas Simanaitis           Vilkaviškis                        2.  Vitalija Venckutė         Kaunas

3.      Tautvydas Ruzgas           Kaunas                              3.  Goda Krivickaitė         Panevėžys

 

                                                       Amžiaus grupė: 16 – 18 metų

 

1.   Alfredas Udra                  Klaipėda                           1.  Ieva Venslavičiūtė       Panevėžys

2.  Andrius Preidžius            Panevėžys                         2.  Eglė Stuckytė               Vilnius

3.  Matas Vilkas                    Šilutė                                  3. Monika Tamulionytė   Joniškis 

 

                                                      Amžiaus grupė: 19 – 29 metai                          

 

1.  Valdas Martinkus            Šilutė                                 1.  Auksė Gecevičiūtė        Gargždai

2.  Tonetas Domeika             Mažeikiai                          2.  Ieva Jucevičiūtė            Vilnius

3.  Manfredas Udra              Klaipėda                                        3.  Aušra Stirbytė               Laukuva

 

                                                       Amžiaus grupė: 30 – 39 metai

 

1.  Denisas Stankevičius       Kaunas                              1.  Sniegena Dubrovienė   Klaipėda

2.  Eugenijus Jafimovas       Kelmė                                2.  Ingrida Maknevičienė  Užusaliai

3.  Marius Urbelis                 Vilnius                               3.

 

                                                       Amžiaus grupė: 40 – 49 metai

 

1.  Virgilijus Valiuška            Kelmė                              1.  Tania Ranceva                 Vilnius

2.  Arūnas Bendoravičius      Šiauliai                             2.  Sigita Jakubauskienė       Šilutė

3.  Nerijus Valuckas              Kaunas                             3.  Violeta Vitkauskienė        Klaipėda

 

                                                       Amžiaus grupė: 50 – 54 metai

 

1.  Vladimiras Obuchovas   Vilnius                                1.

2.  Rimas Pakulnis                Kaunas                               2.

3.  Vytautas Žukauskas       Panevėžys                           3.

 

 

 

 

 

                                                       Amžiaus grupė: 55 – 59 metai

 

1.  Povilas Bagužis                 Panevėžys                         1.  Violeta Šimanskienė        Jonava

2.  Borisas Jurkaitis              Vilnius                               2.  Gražina Mikalauskienė   Šilutė

3.  Alvydas Laukaitis            Vilnius                               3.  Liudmila Kalpokienė       Vilnius

 

                                                      Amžiaus grupė: 60 – 64 metai

 

1.  Zigmas Šikšnius                Šilutė                                 1.  Aldona Žvinienė             Vilnius

2.  Jonas Čimkus                    Šilutė                                 2.  Vanda Matijošienė         Panevėžys

3.  Algirdas Šaulys                 Šilutė                                  3.  Janina Gedgaudienė      Klaipėda

 

                                                      Amžiaus grupė: 65 – 69 metai

 

1.  Jonas Piekautas                Šilutė                                 1.

2.  Juozas Markevičius         Šilutė                                  2.

3.  Romualdas Franckaitis   Joniškis                              3.

 

                                                      Amžiaus grupė: 70 – 74 metai

 

1.  Ramunis Budriūnas          Kaunas                             1.

2.  Anatolijus Paškevičius     Vilnius                               2.

3.  Eugenijus Dargis              Kaunas                              3.

 

                                                      Amžiaus grupė: 75 – 79 metai

 

1.  Bronius Glodenis               Klaipėda                          1. Janina Kolosauskaitė       Kaunas

2.  Albertas Ramauskas         Šiauliai                             2. Aldona Sausenavičienė    Vilnius

3.  Rimas Paškevičius             Kaunas                             3. Ona Volungaitytė            Vilnius

 

                                                      Amžiaus grupė: virš 80 metų

 

1.  Algirdas Matijošaitis        Kaunas                             1.  Genovaitė Lasauskienė   Vilnius

2.  Jonas Lasauskas              Vilnius                                2.  Mūza Onufrijenkaitė      Kaunas

3.  Leonas Juozonis               Kaunas                              3.  Elena Blužaitė                  Kaunas

 

 

 

 

        Vyr. teisėjas Vincas Franckaitis                             Vyr. sekretorius Romualdas Franckaitis

                   Kaunas TK                         …………………………         Joniškis TK                 …………………………..

 

 

 

            Pastaba. Daliai atskirų amžiaus grupių žaidėjų (nuo 30 metų)  papildomai buvo surengtos dar  

            ir dvejetų varžybos. Dalyviai rungtyniavo vyrų, moterų ir mišrių dvejetų turnyre ir jiems buvo 

            įteikti Veteranų Tarybos įsteigti apdovanojimai. 

 

 

 

English EN Lithuanian LT