52 Europos jaunių čempionato galutiniai susitikimai grupėse

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

2009 Liepos 12 diena. Galutiniai Lietuvos rinktinių susitikimai grupėse

Jaunių merginų komandos – Grupė A

Komandos

1

2

3

4

Match Pts.

Games

Place

1

RUMUNIJA

 

3 : 0

3 : 0

3 : 0

6

9 : 0

1

2

UKRAINA

0 : 3

 

3 : 1

3 : 0

5

6 : 4

2

3

LIETUVA

0 : 3

1 : 3

 

0 : 3

3

1 : 9

4

4

KROATIJA

0 : 3

0 : 3

3 : 0

 

4

3 : 6

3

Grupė A

LTU LIETUVA – UKR UKRAINE

1 : 3

290 STUCKYTE, E. (LTU)

95 TRIFONOVA, P. (UKR)

6 : 11

14 : 16

7 : 11

 

0 : 3

289 VENSLAVICIUTE, I. (LTU)

94 PESOTSKA, M. (UKR)

2 : 11

5 : 11

4 : 11

 

0 : 3

291 VASKEVICIUTE, K. (LTU)

97 STEPANOVSKA, V. (UKR)

8 : 11

11 : 9

11 : 9

29 : 31

11 : 9

3 : 2

290 STUCKYTE, E. (LTU)

94 PESOTSKA, M. (UKR)

6 : 11

2 : 11

2 : 11

 

0 : 3

Kitą susitikimą lietuvaitės liepos 12 dieną žais su švedemis

Jaunių vaikinų komandos – Grupė E

Team

1

2

3

4

Match Pts.

Games

Place

1

KROATIJA

 

3 : 0

3 : 0

3 : 0

6

9 : 0

1

2

JUODKALNIJA

0 : 3

 

3 : 2

3 : 0

5

6 : 5

2

3

LIETUVA

0 : 3

2 : 3

 

3 : 1

4

5 : 7

3

4

ESTIJA

0 : 3

0 : 3

1 : 3

 

3

1 : 9

4

Group E

EST ESTONIA – LTU LIETUVA

1 : 3

442 GORBATOV, A. (EST)

287 DOMEIKA, A. (LTU)

11 : 5

11 : 5

11 : 9

 

3 : 0

444 RÄIS, K. (EST)

286 UDRA, A. (LTU)

8 : 11

6 : 11

5 : 11

 

0 : 3

443 LINDMÄE, E. (EST)

288 VILKAS, M. (LTU)

5 : 11

7 : 11

5 : 11

 

0 : 3

442 GORBATOV, A. (EST)

286 UDRA, A. (LTU)

11 : 9

4 : 11

6 : 11

11 : 4

4 : 11

2 : 3

 

 

 

 

 

 

 

JAUNUČIŲ MERGAIČIŲ KOMANDOS – Grupė G

KOMANDOS

1

2

3

4

Match Pts.

Games

Place

1

ITALIJA

 

3 : 0

3 : 0

3 : 0

6

9 : 0

1

2

LIETUVA

0 : 3

 

3 : 0

3 : 0

5

6 : 3

2

3

KOSOVAS

0 : 3

0 : 3

 

2 : 3

3

2 : 9

4

4

KIPRAS

0 : 3

0 : 3

3 : 2

 

4

3 : 8

3

Grupė G

LTU LIETUVA – ITA ITALIA

0 : 3

295 PREIDZIUTE, I. (LTU)

587 SCHIERANO, S. (ITA)

6 : 11

10 : 12

8 : 11

 

0 : 3

296 BASKUTYTE, U. (LTU)

586 TROTTI, E. (ITA)

11 : 13

10 : 12

8 : 11

 

0 : 3

295 PREIDZIUTE, I. (LTU)
297 VENCKUTE, V. (LTU)

586 TROTTI, E. (ITA)
587 SCHIERANO, S. (ITA)

9 : 11

9 : 11

7 : 11

 

0 : 3

Jaunučių berniukų komandos – Grupė D

Team

1

2

3

4

Match Pts.

Games

Place

1

VOKIETIJA

 

0 : 3

3 : 0

3 : 0

5

6 : 3

2

2

ČEKIJA

3 : 0

 

3 : 1

3 : 0

6

9 : 1

1

3

SERBIJA

0 : 3

1 : 3

 

3 : 1

4

4 : 7

3

4

LIETUVA

0 : 3

0 : 3

1 : 3

 

3

1 : 9

4

Grupė D

GER GERMANY – LTU LIETUVA

3 : 0

220 MATTHIAS, N. (GER)

293 GURA, P. (LTU)

15 : 13

11 : 7

11 : 9

 

3 : 0

221 QIU, L. (GER)

292 NAVICKAS, I. (LTU)

11 : 8

11 : 3

12 : 10

 

3 : 0

223 SCHABACKER, J. (GER)
220 MATTHIAS, N. (GER)

292 NAVICKAS, I. (LTU)
294 SKARULIS, K. (LTU)

11 : 8

11 : 7

11 : 6

 

3 : 0

Kitą susitikimą jaunučiai berniukai žais su slovėnais liepos 12 dieną

English EN Lithuanian LT