2009 m. Europos jaunių- jaunučių čempionato Lietuvos jaunių merginų varžybų rezultatų suvestinė

Paruošė R

 

Paruošė R.Stankevičius

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

Lietuvos jaunių merginų rinktinės narių asmeninių varžybų rezultatai 

Vienetų varžybos

 

 1. ratas 1 – 128 vietų  STUCKYTE, Egle (LTU) – laisva,

VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – laisva,

VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – laisva.

 

2. ratas  1 – 64 vietų 

(21) STUCKYTE, Egle (LTU) – (169) OVERBEEKE, Dianne (NED),  4 : 1  (5 -7 7 9 6),

(120) VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – DIEKER, Suzanne (NED)  4 : 1  (11 -3 10 9 5),

VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – DAUBNEROVA, Andrea (SVK)  4 : 1  (-6 7 5 3 11),

 

3. ratas  1 – 32 vietų

(124) MARTOS, Margaux (BEL) – (21) STUCKYTE, Egle (LTU)  4 : 3  (5 9 10 -7 -8 -8 8),

(10) SZCZERKOWSKA, Magdalena (POL) – (120) (VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)  4 : 0  (3 2 9 5),

(48) VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – (61) KRZEWICKA, Maja (POL)  4 : 1  (-4 3 7 3 6).

 

4. ratas 1 – 16 vietų

(7) AMBRUS, Krisztina (HUN) – (48)VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)  4 : 1  (10 -7 7 3 2).

 

Paguodos varžybos

1 ratas VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – laisva

 

2 ratas (45) IVAKHINA, Tatiana (RUS) – (120) VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)  3 : 2  (-9 4 13 -6 4)

 

Dvejetų varžybos

1 ratas 1 – 64 vietų

VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – laisvos,

STUCKYTE, Egle (LTU)/ TÓTH, Kata (HUN) – laisvos

 

2. ratas 1 – 32 vietų

VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – LAZARCIKOVA, Simona (SVK)/ BLASKOVA, Dagmar (CZE)  3 : 2  (-10 13 10 -2 6),

STUCKYTE, Egle (LTU)/ TÓTH, Kata (HUN) – JESUS, Célia (POR)/ TORRES, Ana (POR)  3 : 1  (6 8 -7 8),

 

3. ratas 1 – 16 vietų

VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – JURIC, Monika (AUT)/ SCHÄTZER, Claudia (AUT)  3 : 1  (14 -8 7 8),

STUCKYTE, Egle (LTU)/ TÓTH, Kata (HUN) – SEMENOVA, Alexandra (RUS)/ GOLUBEVA, Anastasia (RUS)  3 : 2  (10 6 -8 -6 7)

 

4. ratas 1 – 8 vietų

DESSAINT, Aurore (FRA)/ PETTERSSON, Malin (SWE) – VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)  3 : 0  (3 8 5),

AMBRUS, Krisztina (HUN)/ MADARĮSZ, Dóra Csilla (HUN) – STUCKYTE, Egle (LTU)/ TÓTH, Kata (HUN)   3 : 2  (7 9 -8 -7 8)

 

Mišrių dvejetų varžybos

1. ratas 1 – 128 vietų

STUCKYTE, Egle (LTU) /OLAH, Benedek (FIN) – laisvos,

PREIDZIUS, Andrius (LTU)/ VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – laisvi,

DOMEIKA, Arnoldas (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – WAGNER, Timo (LUX)/ STAMMET, Annick (LUX)  3 : 0  (5 7 7)

 

2. ratas  1 – 64 vietų 

STUCKYTE, Egle (LTU)/OLAH, Benedek (FIN) –  MCCREERY, Paul (IRL)/ NELSON, Claire (IRL)  3 : 0  (11 8 10),

PREIDZIUS, Andrius (LTU)/ VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – NUYTINCK, Cedric (BEL)/ GONDERINGER, Tessy (LUX)  3 : 2  (-7 5 7 -11 10),

DOMEIKA, Arnoldas (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – DALEA, Kristian (SRB)/ HOLOK, Dijana (SRB)  3 : 0  (4 9 8)

 

3. ratas  1 – 32 vietų 

MUNTEANU, Lucian (ROU)/ VINCZE, Andrada (ROU) – STUCKYTE, Egle (LTU)/ OLAH, Benedek (FIN)  3 : 2  (11 -9 8 -6 10),

KOVAC, Borna (HRV)/ DESSAINT, Aurore (FRA) – PREIDZIUS, Andrius (LTU)/ VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)  3 : 0  (4 6 6),

LE GUEN, Victorien (FRA)/ BALAZOVA, Barbora (SVK) – DOMEIKA, Arnoldas (LTU)/ VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)  3 : 1  (4 6 -7 9)

 

 

 

 

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

 

 

2009 m Lietuvos jaunių merginų rinktinės suvestinė lentelė

Europos jaunių-jaunučių komandinėse ir asmeninėse varžybose

 

 

Eil.

Nr

Vardas Pavardė

Europos jn. reitingas

žaidė susitikimų

Komand

vieta

Asmen.

vieta

Pergal

Dvejetų

vieta

Perg

MX

vieta

Pergal

Paguoda

pergalės

prieš

po

Viso

Perg

Pralaim

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lietuvos rinktinė

 

 

8

3

5

19

 

 

 

 

 

 

 

2

I.Venslavičiūtė

48

 

11

4

7

19

9-16

3

9-16

3

33-64

2

3

E.Stuckytė

21

 

9

4

5

19

17-32

2

9-16

3

33-64

2

4

K.Vaškevičiūtė

120

 

8

4

4

19

17-32

2

9-16

3

33-64

2

2

 

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių merginų  iki 18 metų asmeninio turnyro prizininkai:

 

AUKSAS – PESOCKAJA Margarita, UKRAINA

SIDABRAS – SZCZERKOWSKA Magdalena, LENKIJA

BRONZA – MADARASZ Dora, VENGRIJA ir PETTERSSON Malin, ŠVEDIJA

17 – 32   VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU),   

33 – 64  STUCKYTE, Egle (LTU), 

33 – 64 VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių merginų  iki 18 metų dvejetų turnyro prizininkai:

 

AUKSAS – HIRICI Cristina, SEBE Anamaria, RUMUNIJA

SIDABRAS– ABBAT Alice, LOEUILLETTE Stephanie, PRANCŪZIJA

BRONZA – SZCZERKOWSKA Magdalena, KUSINSKA Klaudia, LENKIJA

БРОНЗА – AMBRUS Krisztina, MADARASZ Dora, VENGRIJA

9 – 16 VENSLAVICIUTE, Ieva /VASKEVICIUTE, Kristina (LTU), 

 9 – 16 STUCKYTE, Egle (LTU)/ TÓTH, Kata (HUN).     

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių vaikinų iki 18 metų mišrių dvejetų turnyro prizininkai:

 

 

AUKSAS– KOSIBA Daniel, MADARASZ Dora, VENGRIJA

SIDABRAS – PETKOV Marko, GALONJA Marija, SERBIJA

BRONZA – LORENTZ Romain, GASNIER Laura, PRANCŪZIJA

BRONZA – SZOCS Hunor, POSTOACA Camelia, RUMUNIJA

33 – 64  PREIDZIUS, Andrius/ VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU),

33 – 64  DOMEIKA, Arnoldas / VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)

33 – 64 OLAH, Benedek (FIN) /STUCKYTE, Egle (LTU)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

English EN Lithuanian LT