2009 m. Europos jaunių- jaunučių čempionato Lietuvos jaunių vaikinų varžybų rezultatų suvestinė

Paruošė R

 

 

Paruošė  R.Stankevičius

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

Lietuvos jaunių vaikinų rinktinės narių asmeninių varžybų rezultatai 

 

Vienetų varžybos

 

 

1. ratas  1 – 128 vietos    

(118) UDRA, Alfredas (LTU) – BERARDI, Mattia (SMR)  4 : 0  (4 12 7 11),

(188) PREIDZIUS, Andrius (LTU) – KHUDENKO, Oleksandr (UKR)  4 : 1  (13 7 5 -6 2),

(162) DOMEIKA, Arnoldas (LTU) – HACHARD, Antoine (FRA)  4 : 3  (-8 9 11 -7 -5 8 8),

(235) VILKAS, Matas (LTU) – NEOPHYTOU, Christos (CYP)  4 : 1  (-8 7 9 9 4),

 

2. ratas 1 – 64 vietos 

(118) UDRA, Alfredas (LTU) – (91) LUINI, Jason Davide (ITA)   4 : 3  (6 7 -6 8 -5 -5 7),

(38) CARVALHO, Diogo (POR) – (188) PREIDZIUS, Andrius (LTU)  4 : 1  (8 -6 8 8 5),

(49) CIPIN, Filip (HRV) – (162) DOMEIKA, Arnoldas (LTU)  4 : 2  (7 10 -9 -3 4 2),

(20) SCHAFFER, Dįniel (HUN) – (235) VILKAS, Matas (LTU)  4 : 2  (5 5 5 -7 -9 4),

 

3. ratas  1-32 vietos  (11) KOVAC, Borna (HRV) – (118) UDRA, Alfredas (LTU)  4 : 2  (4 -8 1 7 -5 4),

 

 

Dvejetų varžybos

 

 

1. ratas 1-64 vietos

UDRA, Alfredas (LTU)/ DOMEIKA, Arnoldas (LTU)  laisvi

KHUDENKO, Oleksandr (UKR)/ YOLKIN, Anton (UKR) – VILKAS, Matas (LTU)/ PREIDZIUS, Andrius (LTU)  3 : 2  (-9 7 5 -8 9),

 

2 ratas 1- 32 vietų 

GRABER, Marco (SUI)/ MORET, Robin (SUI) – UDRA, Alfredas (LTU)/ DOMEIKA, Arnoldas (LTU)  3 : 2  (-9 8 -6 7 6).

 

 

Mišrių  dvejetų varžybos

 

 

1. ratas 1 – 128 vietos

NTALIANIS, Georgios (GRE)/ SOTIROPOULOU-PESIRIDOU, Kalliopi (GRE) – VILKAS, Matas (LTU)/ KOVALOVA, Marina (LAT)  3 : 1  (8 5 -11 8),

UDRA, Alfredas (LTU)/ JADRESKO, Marija (HRV) – laisvi,

PREIDZIUS, Andrius / VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – laisvi,

DOMEIKA, Arnoldas / VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – WAGNER, Timo (LUX)/ STAMMET, Annick (LUX) 3 : 0  (5 7 7).

 

2. ratas 1 – 64 vietų

UDRA, Alfredas (LTU)/ JADRESKO, Marija (HRV) – CHEN, Alexander (AUT)/ FUCHS, Lisa (AUT)  3 : 2  (-9 -7 5 16 8),

PREIDZIUS, Andrius / VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU) – NUYTINCK, Cedric (BEL)/ GONDERINGER, Tessy (LUX)  3 : 2  (-7 5 7 -11 10),

DOMEIKA, Arnoldas / VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) – DALEA, Kristian (SRB)/ HOLOK, Dijana (SRB)  3 : 0  (4 9 8).

 

3. ratas  1 – 32 vietų 

SILVA, Diogo (POR)/ TORRES, Ana (POR) – UDRA, Alfredas (LTU)/ JADRESKO, Marija (HRV)  3 : 0  (2 11 4),

KOVAC, Borna (HRV)/ DESSAINT, Aurore (FRA) – PREIDZIUS, Andrius / VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU)  3 : 0  (4 6 6),

LE GUEN, Victorien (FRA)/ BALAZOVA, Barbora (SVK) – DOMEIKA, Arnoldas / VASKEVICIUTE, Kristina (LTU)  3 : 1  (4 6 -7 9).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

 

 

 

2009 m Lietuvos jaunių vaikinų rinktinės suvestinė lentelė

Europos jaunių-jaunučių komandinėse ir asmeninėse varžybose

 

 

Eil.

Nr

Vardas Pavardė

Europos jn. reitingas

žaidė susitikimų

Komand

vieta

Asmen.

vieta

Pergal

Dvejetų

vieta

Perg

MX

vieta

Pergal

Paguoda

pergalės

prieš

po

Viso

Perg

Pralaim

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lietuvos rinktinė

 

 

7

3

4

35

 

 

 

 

 

 

 

2

A.Udra

118

 

11

6

5

35

17-32

2

17-32

1

33-64

2

3

A.Domeika

162

 

9

3

6

35

33-64

1

17-32

1

33-64

2

4

M.Vilkas

235

 

10

5

2

35

33-64

1

33-64

0

65-128

0

5

A.Preidžius

188

 

 

 

 

 

33-64

1

33-64

0

33-64

2

 

 

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių vaikinų iki 18 metų asmeninio turnyro prizininkai:

 

 

AUKSAS – ROBINOT Quentin, PRANCŪZIJA

SIDABRAS – FLORITZ Philipp, VOKIETIJA

BRONZA– KOSIBA Daniel, VENGRIJA и ANDERSSON Harald, ŠVEDIJA

17-32  UDRA, Alfredas (LTU)/

33-64  PREIDZIUS, Andrius (LTU),

33 – 64 DOMEIKA, Arnoldas (LTU),

33 – 64 VILKAS, Matas (LTU),

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių vaikinų iki 18 metų dvejetų turnyro prizininkai:

 

 

AUKSAS – KARLSSON Kristian, OVERSJO Mattias, ŠVEDIJA

SIDABRAS – FLORAS Robert, CHODORSKI Piotr, LENKIJA

BRONZA – GROTH Jonathan, LAU Tobias, DANIJA

BRONZA – LORENTZ Romain, PRANCŪZIJA, JEAN Lauric, BELGIJA

17-32  UDRA, Alfredas / DOMEIKA, Arnoldas (LTU) .

33-64   VILKAS, Matas / PREIDZIUS, Andrius (LTU) ,  

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunių vaikinų iki 18 metų mišrių dvejetų turnyro prizininkai:

 

 

AUKSAS– KOSIBA Daniel, MADARASZ Dora, VENGRIJA

SIDABRAS – PETKOV Marko, GALONJA Marija, SERBIJA

BRONZA – LORENTZ Romain, GASNIER Laura, PRANCŪZIJA

BRONZA – SZOCS Hunor, POSTOACA Camelia, RUMUNIJA

33 – 64     UDRA, Alfredas (LTU)/ JADRESKO, Marija (HRV),  

33 – 64  PREIDZIUS, Andrius/ VENSLAVICIUTE, Ieva (LTU),

33 – 64  DOMEIKA, Arnoldas / VASKEVICIUTE, Kristina (LTU) .

65-128  VILKAS, Matas (LTU)/ KOVALOVA, Marina (LAT),

 

 

 

 

 

 

 

English EN Lithuanian LT