2009 m. Europos jaunių-jaunučių čempionato Lietuvos jaunučių merginų varžybų rezultatų suvestinė

Paruošė R

 

Paruošė R.Stankevičius

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

Lietuvos jaunučių mergaičių rinktinės narių asmeninių varžybų rezultatai 

 

Vienetų varžybos

 

1. ratas 1-128 vietos     

(74) PREIDZIUTE, Ingrida (LTU) – laisva,

(135) VENCKUTE, Vitalija (LTU) – laisva,                             

(119) BASKUTYTE, Ugne (LTU) – laisva,

 

2. ratas 1-64 vietos  

PREIDZIUTE, Ingrida (LTU) – BASHMAKOVA, Kateryna (UKR)  4 : 0  (7 9 4 7),              

GALITSCHITSCH, Nicole (AUT) – (135) VENCKUTE, Vitalija (LTU)  4 : 2  (10 -10 6 5 -6 2),                                         

(27) RADONJIC, Aleksandra (SRB) – (119) BASKUTYTE, Ugne (LTU)  4 : 0  (1 7 6 8).

3. ratas 1 – 32 vietų

 

(7) POLCANOVA, Sofia (MDA) – (74) PREIDZIUTE, Ingrida (LTU)  4 : 1  (8 8 3 -8 8);

 

Paguodos turnyras

 

1 .ratas 1 – 64 vietos 

 BASKUTYTE, Ugne (LTU) – PRIEST, Elizabeth (GGY)  3 : 0  (7 8 9),    

VENCKUTE, Vitalija (LTU) laisva,

 

2. ratas  1 – 32  vietos  

BASKUTYTE, Ugne (LTU) – BERNER, Sara (NOR)  3 : 1  (3 -8 9 8),

(135) VENCKUTE, Vitalija (LTU) – (43) GEORIS, Alison (BEL)  3 : 1  (6 9 -6 9),

 

3. ratas  1 – 16 vietos

 BASKUTYTE, Ugne (LTU)  (35) SCHIERANO, Sofia (ITA)  3 : 2  (9 8 -9 -8 9), 

(135) VENCKUTE, Vitalija (LTU) – (121) HERRERA, Pilar (ESP)  3 : 0  (6 7 5),

 

4 .ratas  1 – 8  vietos

(56) JURKOVA, Eva (SVK) – (119) BASKUTYTE, Ugne (LTU)  3 : 2  (6 -8 5 -9 5),  

(48) TRUKSOVA, Lucia (SVK) – (135) VENCKUTE, Vitalija (LTU)  3 : 1  (7 6 -4 3).

 

 

Dvejetų varžybos

 

1. ratas 1 – 64 vietos  

BLAZHKO, Anna (RUS)/ CIOBANU, Irina (ROU) –  BASKUTYTE, Ugne (LTU)/ KOZMA, Karmen (EST)  3 : 1  (-7 11 12 1),

PREIDZIUTE, Ingrida (LTU)/  VENCKUTE, Vitalija (LTU) – MURADYAN, Liana (ARM)/ VARDANYAN, Rubina (ARM)  W/O,

 

2. ratas 1-32 vietos

1EERLAND, Brigitte (NED)/ NAGYVĮRADI, Mercédes (HUN) – PREIDZIUTE, Ingrida (LTU)/ VENCKUTE, Vitalija (LTU)   3 : 1  (6 -5 9 9)

 

Mišrių dvejetų varžybos

 

1. ratas 1- 128 vietos     

GURA, Paulius (LTU)/ PREIDZIUTE, Ingrida (LTU) – laisvi, 

SKARULIS, Kristupas (LTU)/ VENCKUTE, Vitalija (LTU) – laisvi, 

NAVICKAS, Ignas (LTU) / BASKUTYTE, Ugne (LTU) – laisvi,

 

2. ratas 1 – 64 vietos  

 AFANASENKA, Siarhei (BLR)/ BARAVOK, Katsiaryna (BLR) – GURA, Paulius / PREIDZIUTE, Ingrida (LTU)  3 : 1  (-7 8 8 9),

SKARULIS, Kristupas / VENCKUTE, Vitalija (LTU)  PFEFFER, Simon (AUT)/ ÖSTERREICHER, Kristina (AUT)  3 : 1  (-9 12 9 8), 

JELIC, Matej (HRV)/ JAZBEC, Ida (HRV) – NAVICKAS, Ignas  / BASKUTYTE, Ugne (LTU)  3 : 0  (3 6 11).

 

3. ratas 1-32 vietos

QIU, Liang (GER)/  IMAMURA, Yuko (GER) – SKARULIS, Kristupas / VENCKUTE, Vitalija (LTU  3 : 0  (9 9 8).

 

Paruošė R.Stankevičius

 

 

 

http://www.ettu.org/eycprague/top.jpg

 

 

 

2009 m Lietuvos jaunučių mergaičių rinktinės suvestinė lentelė

Europos jaunių-jaunučių komandinėse ir asmeninėse varžybose

 

 

 

Eil.

Nr

Vardas Pavardė

Europos jnč reitingas

žaidė susitikimų

Komand

vieta

Asmen.

vieta

Pergal

Dvejetų

vieta

Perg

MX

vieta

Pergal

Paguoda

pergalės

prieš

po

Viso

Perg

Pralaim

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lietuvos rinktinė

 

 

7

5

2

21

 

 

 

 

 

 

 

2

I.Preidžiūtė

74

 

9

7

2

21

17-32

2

17-32

1

33-64

1

3

U.Baskutytė

119

 

5

3

2

21

33-64

1

33-64

0

33-64

1

3

4

Vit.Venckutė

135

 

3

1

2

21

33-64

1

17-32

1

17-32

2

3

5

Dvejetas

 

 

7

4

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunučių mergaičių iki 15 metų asmeninio turnyro prizininkai:

 

 

 

AUKSAS – SOLJA Petrissa, VOKIETIJA

SIDABRAS – NOSKOVA Jana, RUSIJA

BRONZA – SZOCS Bernadette, RUMUNIJA И GUSEVA Jekaterina, RUSIJA

17 – 32 PREIDZIUTE, Ingrida (LTU) 

33-64  VENCKUTE, Vitalija (LTU) ,  33 – 64 BASKUTYTE, Ugne (LTU),

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunučių mergaičių iki 15 metų dvejeto turnyro prizininkai:

 

 

 

AUKSAS – NOSKOVA Jana, RUSIJA, SZOCS Bernadette, RUMUNIJA

SIDABRAS – SOLJA Petrissa, KRIEGHOFF Anna, VOKIETIJA

BRONZA – DURCIK Aliz, RADINJIC Aleksandra, SERBIJA

BRONZA – FENYVESI Anna, TRUZINSKI Viktoria, SERBIJA

 17 – 16 PREIDZIUTE, Ingrida / VENCKUTE, Vitalija (LTU)  

33 – 64  BASKUTYTE, Ugne (LTU)/ KOZMA, Karmen (EST)

 

 

2009 m. Eurpos jaunių – jaunučių čempionato jaunučių iki 15 metų mišraus dvejeto turnyro prizininkai:

 

 

 

AUKSAS – BROSSIER Benjamin, PRANCŪZIJA, NOSKOVA Jana, RUSIJA

SIDABRAS – GAUZY Simon, PANG Celine, PRANCŪZIJA

BRONZA – BENES Michal, ADAMKOVA Karin, ČEKIJA

BRONZA – BAJGER Ondrej, ČEKIJA, POLCANOVA Sofija, MOLDAVIJA

17 – 32  SKARULIS, Kristupas / VENCKUTE, Vitalija (LTU) 

33 – 64 GURA, Paulius / PREIDZIUTE, Ingrida (LTU),   33 – 64 NAVICKAS, Ignas  / BASKUTYTE, Ugne (LTU)

 

 

 

 

 

 

 

English EN Lithuanian LT