Vyrų komandinio čempionato komandų sąrašas.

2010/2011 m. Lietuvos stalo teniso komandinio vyrų čempionato komandų

sąrašas pagal 2008/2009 m. sezono rezultatus

 

 

Aukščiausios lygos vyrų komandinio čempionato komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Vijurkas – 1“

Mažeikiai

2.

„Ricoh-JSO-Topsas“

Kaunas

3.

„Šiluminiai tinklai“

Šilutė

4.

„Top-spinas“

Klaipėda

5.

„Sakalai“

Vilnius

5.

„KKSC – Fuksas“

Panevėžys

7.

„Rytas – 2“

Vilkaviškis

8.

„Rytas – 1“

Vilkaviškis

9.

„Vijurkas – 2“

Mažeikiai

10.

„Švara“

Kaunas

11.

„Laukuva SM“

Šilalės raj.

12.

„Lietuvos 1000-mečio gimnazija“

Šalčininkai

 

 

I lygos vyrų komandinių pirmenybių komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Sporto centras“

Jonava

2.

„Tornado“

Vilnius

3.

STK „Vijurkas – 3“

Mažeikiai

4.

„Statreksas – 1“

Šiauliai

5.

Stalo teniso klubas – 2

Širvintos

6.

„Reaktorius – 1“

Vilnius

7.

„Topsas“

Kelmė

8.

„Kelmė – 1“

Kelmė

9.

„Bocmeda – Kužiai“

Šiauliai

10.

„Lukas-Eura“

Kaunas

11.

JSO sporto mokykla – 2

Kaunas

12.

„Inžinerija“

Vilnius

 

 

II lygos vyrų komandinių pirmenybių komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Stalo teniso klubas – 1“

Širvintos

2.

„Fortūna – Vilpra“

Utena

3.

„JSO sporto mokykla – 1“

Kaunas

4.

„Sporto centras – 1“

Jonava

5.

„Sala“

Salantai

6.

„Šiaurės vartai „

Joniškis

7.

„Melioratorius“**

Šiauliai

8.

„Džiugas“

Telšiai

9.

„Šiluminiai tinklai“

Šilutė

10.

„Banga – 1“

Kaunas

11.

„D’Atlantis“

Vilnius

12.

„Akivaizda JSO“

Kaunas

13.

„Reaktorius – 2“

Vilnius

14.

„Montuotojas“

Panevėžys

15.

„Šiauliai – 1“

Šiauliai

16.

„Volstona“**

Jonava

17.

„Tremtinių bendrija – Viltesa“

Vilnius

18.

„Rytas – 3“

Vilkaviškis

19.

SK „Visata“

Marijampolė

20.

„Sidabra – 1“

Joniškis

21.

VDU „Audra“**

Kaunas

22.

„Banga – 2“

Kaunas

23.

„Sporto mokykla“

Zarasai

24.

„Imbarė“

Salantai

25.

„Tautvydas JSO SM“

Kaunas

 

 

III lygos vyrų komandinių pirmenybių komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Šalčia“

Šalčininkai

2.

„Rytas – 4“

Vilkaviškis

3.

„Montuotojas“

Utena

4.

„ESHI“

Vilnius

5.

„Sporto centras“

Jonava

6.

„Žemaitę – 1“

Plungė

7.

„Sporto centras“

Papilė

8.

„Kretingos santechnika“

Salantai

9.

„Kluonaliai“

Kretinga

10.

„Skaja – 1“

Vilnius

11.

„Švenčionėliai“

Švenčionėliai

12.

„Kruonio HAE“

Kaišiadorys

13.

„Šiauliai – 2“

Šiauliai

14.

Sporto mokykla „Varėnė“

Varėna

15.

VDU „Banga“

Kaunas

16.

„Kaunas – 03“

Kaunas

17.

„Reaktorius – 3“

Vilnius

18.

„Tauras – 5“

Vilnius

19.

„Žaibas“

Kuršėnai

20.

„Reaktorius – 4“

Vilnius

21.

„Medikas“

Kaunas

22.

„Šalčia – 3″**

Šalčininkai

23.

„Ignalina“**

Ignalina

24.

„Sporto centras – 3“

Jonava

 

IV lygos vyrų komandinių pirmenybių komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Rukatonas“

Panevėžys

2.

„Viltesa – Tremtinių bendrija“

Vilnius

3.

„Topsas – 2“

Kelmė

4.

„Garliava – 1“

Kauno raj.

5.

„Olimpietis“

Skaistgirys

5.

„Vilniaus kolegija“

Vilnius

7.

„Galidėjas“

Vilnius

8.

„Vytas“

Telšiai

9.

„Germantas“

Telšiai

10.

„Venta“**

Mažeikiai

11.

„Sporto mokykla“

Varėna

12.

„Naglis“**

Palanga

13.

„Vilniaus energija“

Vilnius

14.

„Žemaitę – 2“

Plungė

15.

„Ipukis“

Marijampolė

16.

LC „Fortūna“**

Tauragė

17.

„Reaktorius – 5“

Vilnius

18.

„IDW – Senjorai“

Vilnius

19.

„Tauragė“

Tauragė

20.

„Lūšiukas“

Raseiniai

21.

„Tauras – 1“

Vilnius

22.

„Sporto centras“

Lazdijai

23.

„Senieji Trakai – 1“

Trakai

 

 

V lygos komandinių pirmenybių komandų sąrašas*

 

Eil.Nr.

Komandos pavadinimas

Miestas

1.

„Gandras“

Vilnius

2.

„Garliava – 1“

Kauno raj.

3.

„Šilas – Sporto mokykla“**

Ukmergė

4.

„Žemaitę – 3“

Plungė

5.

„Sidabra – 2 TS“

Joniškis

6.

JSO „Mindaugas“

Kaunas

7.

„Tauras – 2“

Vilnius

8.

„Perkūnas“**

Zarasai

9.

„Kėdainiai“

Kėdainiai

10.

„Sporto centras – 4“

Jonava

11.

„Saulės vidurinė“**

Joniškis

12.

„Sporto mokykla“

Telšiai

13.

„Ž.Augusto“

Vilnius

14.

„Šalčia – 4“

Šalčininkai

15.

„Kruonio HAE“

Kaišiadorys

16.

JSO „Šilainiai – 1“

Kaunas

17.

„Stalo teniso klubas“

Jonava

18.

„Šermukšnis“**

Klaipėda

19.

„Krašuona“

Utena

20.

JSO „Šilainiai – 3“

Kaunas

21.

SK „Raketė“

Vilnius

22.

„Sidabra – 3“

Joniškis

23.

„Sporto centras“

Alytus

24.

„D’Atlantis“

Vilnius

25.

„Užpaliai“

Utena

26.

„Vijurkas – 4“

Mažeikiai

27.

„Šalpronė“

Babtai

28.

„Senieji Trakai – 2“

Trakai

29.

JSO „Šilainiai – 2“

Kaunas

30.

„Eišiškės“**

Šalčininkų raj.

31.

„Sedula“

Mažeikiai

32.

„Tauras – 3“

Vilnius

33.

„Tauras – 4“ **

Vilnius

34.

„Jasiuliuliškis“

Ukmergės raj,

35.

„Sporto centras“

Akmenė

36.

„Smūgis“

Rietavas

37.

„Inžinerija – 2“

Vilnius

38.

„Senieji Trakai – 3“

Trakai

39.

JSO „Ričardas“

Kaunas

40.

„Sporto mokykla“

Kelmė

41.

„Gelžė“

Telšiai

42.

„Gimnazija“

Molėtai

43.

„Kudabos pagrindinė mokykla“**

Ukmergės raj,

44.

„Sporto mokykla“

Varėna

 

* Prašome pateikti Lietuvos stalo teniso asociacijai komandų, dalyvausiančių 2009/2010 m.

Lietuvos komandiniame stalo teniso čempionate, paraiškas iki rugsėjo 15 d. Komandų

dalyvio mokestį pervesti iki spalio 15 d.

 

** Raudonai pažymėtos komandos nesusimokėjusios už 2008/2009 m. dalyvavimą komandiniame

čempionate.

Prašau kreiptis el.paštu: stalotenisas@takas.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; tel.nr.: +370 618 12300.

 

English EN Lithuanian LT