R.Paškauskienė Lietuvai iškovojo 2 bronzos medalius!

R.Paškauskienė, Europos stalo teniso čempionate, vykusiame rugsėjo 13-20 d., Štutgarte (Vokietija) iškovojo 2 bronzos medalius: vienetų ir poroje su ruse Oksana Fadejeva – dvejetų varžybose.

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje, Rūta Paškauskienė nugalėjo italę Nikoletą Stefanovą, rezultatu 4:2 (11:5; 11:6; 10:12; 11:1; 6:11; 11:6) ir pateko į pusfinalį.

Dėl patekimo į finalą, R.Paškauskienė susitiko su ukrainiete 18-mete Margarita Pesotska, kuri ketvirtfinalyje, rezultatu 4:3 (11:6; 13:11; 8:11; 11:8; 7:11; 10:12; 11:6) nugalėjo austrę, praėjusių metų vice čempionę – LIU Jia.

Deja, šių metų pusfinalis R.Paškauskienei buvo nesėkmingas. Rezultatu 2:4 (-11; 3; -9; -3; 14; 9), Rūta nusileido puikų stalo teniso žaidimą demonstravusiai M.Pesotskai.

Dvejetų varžybų pusfinalio susitikime, R.Paškauskienės ir O.Fadejevos pora, rezultatu 2:4 (6; -9; -7; -8; 8; 14), pralaimėjo rumunių – Danielos Dodean ir Elizabetos Samaros – porai.

Rūta Paškauskienė, 2008 m. vienetų varžybose iškovojusi Europos čempionės titulą, kuris visada atspindės jos sportinės karjeros aukštumas, šiemet vėl parodė neįtikėtinai aukštus rezultatus!

Neseniai, rugsėjo 4-6 d., Suboticoje (Serbija) vykusiame Europos mišrių dvejetų čempionate, R.Paškauskienė poroje su Aleksandru Karakaševičiumi 4-ą kartą iškovojo aukso medalius.

Europos čempionate, vykusiame rugsėjo 13-20 d. Štutgarte (Vokietija), Rūta Paškauskienė iškovojo: