Jaunių Top-12 nugalėtojai – K.Vaškevičiūtė ir A.Domeika

alt

Savaitgalį, spalio 10-11 d., Vilniaus sporto mokykloje „Tauras”, vyko stalo teniso stipriausiųjų jaunių (Top – 12) pirmenybės.

Varžybose buvo kviečiami dalyvauti stipriausi Lietuvos stalo tenisininkai iki 18 metų.

Vaikinų tarpe, varžybose dalyvauti negalėjo klaipėdietis Alfredas Udra ir Šilalės rajono atstovas – Tomas Mikutis.

Vyrų rinktinės narys, 16-metis Arnoldas Domeika rimtesnio pasipriešinimo sulaukė tik finaliniame susitikime. Kovoje dėl pirmos

vietos, rezultatu 3:2, jis įveikė panevėžietį Deividą Ščevinską.

Puikų žaidimą rodė Lietuvos jaunučių berniukų rinktinės nariai – Ignas Navickas ir Paulius Gūra. Kaunietis I.Navickas iškovojo

3-iąją vietą, panevėžietis P.Gūra liko 4-as.

Merginų tarpe „Jaunių Top-12” nugalėtoja tapo kaunietė Kristina Vaškevičiūtė. 2-ąją vietą iškovojo talentinga, puikius rezultatus

rodanti, keturiolikmetė Ingrida Preidžiūtė iš Panevėžio. 3-ią vietą užėmė Viktorija Stirbytė (Šilalės r.)

Aukštesnio rezultato buvo tikėtasi iš potencialios kandidatės į Lietuvos jaunių rinktinės nares – Julijos Petrošiūtės. Tačiau šiose