Iš Estijos parvežti 2 aukso medaliai!

Lapkričio 21-22 d., Haapsalu mieste (Estija) vyko Baltijos šalių jaunių TOP-10 varžybos. Šiose varžybose dalyvavo po 3 pajėgiausius Latvijos, Lietuvos ir 4 Estijos stalo tenisininkus iki 18 metų.

Lietuviai, Baltijos šalių Top-10 varžybose parodė puikius rezultatus ir parvežė net 4 medalius iš 6 galimų, tarp jų – 2 aukso.

Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo mažeikiškis Arnoldas Domeika. 2-ąją vietą iškovojo panevėžietis Deividas Ščevinskas. 3-ias liko Tomas Libene iš Estijos, nusiledęs tik pirmą ir antrą vietas užėmusiems lietuviams.

Merginų tarpe, Baltijos Top-10 varžybose, rezultatai parodė, kad auga stipri jaunoji sportininkių karta.

Pirmąją vietą iškovojo Lietuvos U-15 pajėgiausia žaidėja, panevėžietė Ingrida Preidžiūtė. Ji įveikė, 2-ąją vietą užėmusią, metais jaunesnę, pajėgią estę – Valeriją Petrovą. V.Petrova (147) pasauliniame U-15 reitinge yra per 3 vietas aukščiau nuo I.Preidžiūtės (150).

3-iąją vietą užėmė, po ligos dar nespėjusi atsigauti, kaunietė Kristina Vaškevičiūtė.

Baltijos šalių jaunių Top-10 varžybose dalyvavusi Viktorija Stirbytė iš Laukuvos (Šilalės raj.) užėmė 5-ąją vietą, vilkaviškietis Audrius Kairys – 7 vietą.

Sekmadienį, Lietuvos jaunių ir jaunučių rinktinės nariai, jeigu nesukliūdys siaučianti gripo epidemija, planuoja išvykti į tarptautines varžybas Mogiliove (Baltarusijoje).