Vengrijos mini jaunučių atvirojo čempionato nugalėtojas – Medardas Stankevičius

Sausio 8-10 d. įvyko 1-asis Joola Vengrijos  mini jaunučių stalo teniso atviras čempionatas, Kecskemet mieste. Varžybos buvo vykdomos dviejų amžiaus grupių – U-11 ir U-13 žaidėjams.

alt

Devynerių metų, kaunietis Medardas Stankevičius, tapo stipriausiu, iki 11 metų berniukų grupėje.

Pusfinalyje,  M.Stankevičius, rezultatu 3:0, įveikė Andrej PUTUNTIC iš Moldovos. Finale, rezultatu 3:2 (12:10; 13:11; 7:11; 5:11; 11:8), nugalėjo rumuną Vladimir ANCA.

Vengrijos mini jaunučių atvirajame čempionate dalyvavo dalyviai iš 19 šalių. Komandinėse varžybose – 34 mergaičių ir 42 berniukų komandos. U-11 amžiaus grupės asmeninėse varžybose žaidė 28 berniukai ir 18 mergaičių, U-13 – 57 berniukai ir 58 mergaitės.

U-13 mergaičių grupėje, tarp lietuvių geriausiai sužaidė vilnietė Eglė Orlovaitė. Ji pateko tarp 16-os stipriausių. Komandinėse varžybose, E.Orlovaitė ir Jolita Sokolovskytė, užėmė 16-ą vietą, berniukai M.Stankevičius ir Rimas Lesiv – 12-ą vietą.

alt

Joola Vengrijos mini jaunučių atvirajame čempionate, iš viso, dalyvavo 6 berniukai ir 4 mergaitės iš Lietuvos. Juos prižiūrėjos treneriai – Jolanta Prūsienė ir Viktoras Stankevičius.

Lietuvos mini jaunučių komandų dalyvavimą varžybose inicijavo ir rėmė stalo teniso paramos fondas.

Lietuvos „B“ berniukų komanda – Romualdas Franckaitis ir Benas Skirmantas – užėmė 17 vietą, Lietuvos „C“ komanda – Erikas Šveistys ir Karolis Batuchtinas, liko 20 vietoje, iš 42.

Mergaičių Lietuvos „B“ komanda – Justina Rimkevičiūtė ir Jogailė Rudzinskaitė, užėmė 19 vietą.

Komandinėse varžybose, nugalėtojais tapo: Rumunijos „B“ mergaičių komanda (Andrea CLAPA ir Teodora RUS) ir Slovėnijos berniukų komanda (Darko JORGIC ir Tom SFILIGOJ).

Asmeninėse varžybose, kaip jau minėta, U-11 berniukų čempionu tapo Medardas Stankevičius. Toje pačioje amžiaus grupėje žaidęs R.Lesiv, 8-uke pralaimėjo prieš V.Anca, o  K.Batuchtinas, paguodos turnyre iškovojo antrąją vietą.

Į pagrindinę, U-13 mergaičių amžiaus grupės, lentelę pateko visos lietuvės.

Dėl patekimo į šešioliktuką, J.Sokolovskytė, rezultatu 2:3 (11:8; 10:12; 11:6; 5:11; 11:7) nusileido rumunei T.Rus. Prieš tą pačią, Teodorą Rus, 16-uke, rezultatu 2:3 (12:10; 7:11; 12:14; 11:8; 11:6) pralaimėjo ir E.Orlovaitė. J.Rimkevičiūtė, dėl patekimo į 16-uką, rezultatu 0:3 (11:5; 11:5; 11:4), pralaimėjo prieš rumunę A.Clapa.

U-11 grupėje žaidusi J.Rudzinskaitė, į pagrindinę lentelę pateko pogrupyje užėmusi 2-ą vietą. Tačiau, 16-uke, rezultatu 2:3 (11:9; 11:9; 7:11; 8:11; 7:11), nusileido vengrei A.DRAGOMAN.

Berniukų U-13 asmeninėse varžybose, B.Skirmantas ir E.Šveistys, nepateko į pagrindinę lentelę. R.Franckaitis, pagrindinės lentelės pirmajame rate, rezultatu 0:3, nusileido lenkui A.Werecki.