Žiemiškai svetingas Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų antrasis etapas įvyko Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, Pramonės g.1, atsakingas asmuo Josifas Kozlovskis. Jame dalyvavo 9 moterys ir 45 vyrai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.
Moterys, susitikimus žaidusios ratų sistema, išsiaiškino 1-9 vietų laimėtojas, o vyrai, suskirstyti į 8 pogrupius po 5-6 žaidėjus kiekviename, užėmę atitinkamai 1-2 vietas pateko į pirmąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema išsiaiškino 1-16 vietų laimėtojus, 2-3 vietas : pateko į mažąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema varžėsi dėl 17-32 vietų ir 5-6 vietas : dėl 33-45 vietų.
Varžybose teisėjavo ir puikią profesinę kompetenciją demonstravo Tarptautinės kategorijos teisėjai : Arvydas Litvinas bei Albinas Čepaitis.
VARŽYBŲ REZULTATAI PO ANTROJO ETAPO
Moterų grupė
1 lentelė
Užimama vieta bendrojoje įskaitoje |
Vardas, Pavardė |
Taškai |
I |
Živilė Zailskienė; Liudmila Kalpokienė |
25 |
II |
Loreta Avelienė; Simona Žemaitytė; Asta Liutvinienė; Darija Vasiljevaitė |
20 |
III |
Ieva Naruševičiūtė; |
19 |
IV |
Kristina Petkevičiūtė; Ana Trutneva; Greta Rastauskaitė |
17 |
V |
Monika Valytė; Aldona Žvinienė |
14 |
VI |
Neringa Valytė |
12 |
VII |
Janina Ramanauskienė |
11 |
VIII |
Justina Rimkevičiūtė |
9 |
IX |
Audronė Šidiškienė; Vita Kriaučiūnienė; Zenoida Paškevič. |
8 |
Varžybų nugalėtojos: iš dešinės Liudmila Kalpokienė, centre Simona Žemaitytė, iš kairės Ana Trutneva.
Vyrų grupė
2 lentelė
Užimama vieta bendrojoje įskaitoje |
Vardas, Pavardė |
Taškai |
I |
Matas Skučas; Aleksandras Rusinovas |
25 |
II |
Edvinas Zajankauskas; Artūras Rybakas |
20 |
III |
Nerijus Valuckas; Kęstutis Skiezgilas |
17 |
IV |
Povilas Bagužis; Alvydas Laukaitis |
14 |
V |
Rimas Pakulnis; Jurij Talimov |
12 |
VI |
Eugenijus Jafimovas; Artiomas Kalininas |
11 |
VII |
Mantas Andruška; Artiom Vetrov |
10 |
VIII |
Virgilijus Valiuška; Valerij Mozol |
9 |
IX |
Marius Juodiška; Andriejus Genzuras |
8 |
X |
Ramūnas Vosgirdas; Tom Lebed |
7 |
XI |
Paulius Dubinskas; Stanislovas Riautas |
6 |
XII |
Dominykas Bartusevičius; Oleg Borovskij |
5 |
XIII |
Aras Tamašauskas; Genadij Petkevič |
4 |
XIV |
Žydrūnas Kižys; Aurimas Medonis |
3 |
XV |
Mantas Bureika; Artūras Kisielius |
2 |
XVI |
Rimantas Lubys; Artūras Lesiv |
1 |
Varžybų nugalėtojai: centre Aleksandras Rusinovas, iš kairės Artūras Rybakas, dešinės Kęstutis Skiezgilas.
Mažojo finalo nugalėtoju tapo : Rimas Lesiv.
1-5 vietų ir mažojo finalo nugalėtojai apdovanoti „Šalčios“ sporto klubo rėmėjų įsteigtais prizais bei „Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų“ vardinėmis taurėmis.
Sveikiname antrojo etapo nugalėtojus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!
Trečiojo etapo datą ir vietą pranešime artimiausiu metu.
Jungtinių klubų stalo teniso varžybų organizatoriai.