Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų 3 etapo rezultatai

Pavasariškai veržlus Jungtinių klubų stalo teniso varžybų trečiasis etapas į laikinąją sostinę subūrė vienus pajėgiausių Lietuvos stalo teniso elito sportininkus: Liną Kriaučiūnaitę, Matą Skučą, Matą Vilką, Valdą Martinkų, Edviną Zajankauską, Karolį Kasparaitį, Nerijų Valucką, Aleksandrą Rusinovą. Varžybose dalyvavo 5 moterys ir 44 vyrai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Moterys, susitikimus žaidusios ratų sistema, išsiaiškino 1-5 vietų laimėtojas, o vyrai, suskirstyti į 8 pogrupius po 5-6 žaidėjus kiekviename, užėmę atitinkamai: 1-2 vietas pateko į pirmąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema išsiaiškino 1-16 vietų laimėtojus, 3-6 vietas : pateko į mažąjį finalą, kuriame taip pat 2 minusų sistema varžėsi dėl 17-20 vietų.

alt

Varžybose teisėjavo bei puikią profesinę kompetenciją demonstravo Lietuvos stalo teniso asociacijos metodinės komisijos pirmininkas, nusipelnęs treneris Gerb.p. Romas Stankevičius, organizacinius klausimus sprendė Lietuvos stalo tenisininkų asociacijos „Vienuolika“ vykdomojo komiteto narys Marius Juodiška.

VARŽYBŲ REZULTATAI PO TREČIOJO ETAPO

Moterų grupė

1 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Neringa Valytė

32

II

Monika Valytė

31

III

Ana Trutneva

29

IV

Živilė Zailskienė;

Liudmila Kalpokienė;

Lina Kriaučiūnaitė

25

V

Loreta Avelienė;

Simona Žemaitytė;

Asta Liutvinienė;

Darija Vasiljevaitė

20

VI

Ieva Naruševičiūtė

19

VII

Kristina Petkevičiūtė;

Greta Rastauskaitė

17

VIII

Aldona Žvinienė;

Vilma Martinkutė

14

IX

Janina Ramanauskienė

11

X

Justina Rimkevičiūtė

9

XI

Audronė Šidiškienė;

Vita Kriaučiūnienė;

Zenoida Paškevič

8

 

 

 

 

Moterų grupės varžybų nugalėtoja tapo Lina Kriaučiūnaitė

Antrosios vietos laimėtoja Neringa Valytė

Trečiosios vietos laimėtoja Monika Valytė

Ketvirtosios vietos laimėtoja Vilma Martinkutė

Vyrų grupė

2 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Matas Skučas

50

II

Edvinas Zajankauskas;

Aleksandras Rusinovas

34

III

Nerijus Valuckas;

Artūras Rybakas

28

IV

Matas Vilkas;

Mantas Andruška

20

V

Kęstutis Skiezgilas;

Valdas Martinkus

17

VI

Marius Juodiška

15

VII

Povilas Bagužis;

Alvydas Laukaitis

14

VIII

Eugenijus Jafimovas

13

IX

Rimas Pakulnis;

Jurij Talimov;

Karolis Kasparaitis

12

X

Artiomas Kalininas

11

XI

Artiom Vetrov

10

XII

Virgilijus Valiuška;

Valerij Mozol

9

XIII

Andriejus Genzuras

8

XIV

Ramūnas Vosgirdas;

Tom Lebed

7

XV

Paulius Dubinskas;

Stanislovas Riautas;

Vilius Vasaris

6

XVI

Dominykas Bartusevičius;

Oleg Borovskij;

Algirdas Ulozas

5

XVII

Aras Tamašauskas;

Genadij Petkevič;

Mindaugas Mozūraitis

4

XVIII

Žydrūnas Kižys;

Aurimas Medonis;

Marius Urbelis

3

XIX

Mantas Bureika;

Artūras Kisielius

2

XX

Rimantas Lubys;

Artūras Lesiv;

Vaclovas Stankus

1

 

Vyrų grupės varžybų nugalėtoju tapo Matas Skučas

Antrosios vietos laimėtojas Matas Vilkas

Trečiosios vietos laimėtojas Valdas Martinkus

Džiugu, kad mažojo finalo nugalėtoja tapo Lina Kriaučiūnaitė, kuri varžėsi kartu su vyrais ir įrodė, kad pastariesiems reikėtų pasitempti tramdant mažąjį kamuoliuką, siekiant didesnio stalo teniso meistriškumo.

1-3 vietų bei mažojo finalo nugalėtojai buvo apdovanoti „Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų“ vardinėmis taurėmis.

Sveikiname trečiojo etapo nugalėtojus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!

Ketvirtojo etapo datą ir vietą pranešime artimiausiu metu.

 

Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų organizatoriai.

 

 

 

 

 

 

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT