Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų 4 etapo rezultatai

Pavasariškai aktyvus Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų ketvirtasis etapas kartu su Jaunimo kultūros ir sporto klubo D‘ATLANTIS turnyru š

Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų ketvirtasis etapas įvykęs kartu su Jaunimo kultūros ir sporto klubo D‘ATLANTIS turnyru š. m. gegužės 22 d. Senuosiuose Trakuose sulaukė didžiulio mažojo kamuoliuko gerbėjų susidomėjimo. Jame dalyvavo net 64 (14 moterų ir 50 vyrų) stalo tenisininkai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Moterys, suskirstytos į 3 pogrupius po 4-5 kiekviename, užėmusios 1-2 vietas įgijo teisę žaisti pirmajame finale (ratų sistema) dėl 1-6 vietų; 3-5 vietas ─ mažajame finale dėl 7-14 vietų.

Vyrai, suskirstyti į 12 pogrupių po 4-5 kiekviename, užėmę 1-2 vietas įgijo teisę žaisti pirmajame finale (dviejų minusų sistema išaiškinant visas vietas) dėl 1-24 vietų; 3 vietas ─ olimpine (vieno minuso sistema) ─ mažajame finale ─ dėl 25-36 vietų ir 4-5 vietas ─ olimpine sistema ─ dėl 37-50 vietų.

Varžybose teisėjavo Tarptautinės ir Nacionalinės kategorijos teisėjai Gerb.p.Arvydas Litvinas ir Albinas Čepaitis, kurie buvo apdovanoti Padėkos raštais už puikų teisėjavimą D‘ATLANTIS klubo (jau tradiciniais tapusiais) kasmetiniuose stalo teniso turnyruose.

Žaidėjų gausa ir didžiulis noras nugalėti prie žaliųjų stalų sukūrė jaukią ─ kovingą aplinką, kurioje vyravo daugybė įvairiausių emocijų bei nuotaikų. Žinoma, nugalėti norėjo kiekvienas, tiek mažas, tiek didelis mažojo kamuoliuko tramdytojas, kadangi visi tam turėjo lygias galimybes.

Taigi, po atkaklių kovų, varžybų rezultatai:

Moterų grupė

Nugalėtoja tapo ─ Simona Verbauskaitė

Antrosios vietos laimėtoja ─ Evelina Kurtinaitytė

Trečiosios vietos laimėtoja Neringa Valytė

Ketvirtosios vietos laimėtoja ─ Loreta Avelienė

Mažojo finalo nugalėtoja ─ Asta Liutvinienė

Vyrų grupė

Nugalėtoju tapo ─ Andrius Stankevičius

Antrosios vietos laimėtoju ─ Alvydas Laukaitis

Trečiosios vietos laimėtoju Vladas Žižys

Mažojo finalo nugalėtoju ─ Petras Chlebinas

 

 

 

 

 

 

VARŽYBŲ REZULTATAI PO KETVIRTOJO ETAPO

Moterų grupė

1 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Neringa Valytė

49

II

Loreta Avelienė

34

III

Darija Vasiljevaitė

32

IV

Monika Valytė

31

V

Asta Liutvinienė

30

VI

Ana Trutneva

29

VII

Živilė Zailskienė;

Liudmila Kalpokienė;

Lina Kriaučiūnaitė;

Simona Verbauskaitė

25

VIII

Greta Rastauskaitė

24

IX

Simona Žemaitytė;

Evelina Kurtinaitytė

20

X

Ieva Naruševičiūtė

19

XI

Kristina Petkevičiūtė;

Audronė Šidiškienė

17

XII

Aldona Žvinienė;

Vilma Martinkutė;

Zenoida Paškevič

14

XIII

Janina    Ramanauskienė;

Viktorija Chmelytė

11

XIV

Justina Rimkevičiūtė

9

XV

Vita Kriaučiūnienė;

Raimonda Sakalauskienė

8

XVI

Samanta Daukševič

5

XVII

Katerina Liachovič;

Karolina Ugrevič

4

 

Vyrų grupė

2 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Matas Skučas

50

II

Artūras Rybakas

42

III

Edvinas Zajankauskas;

Aleksandras Rusinovas;

Alvydas Laukaitis

34

IV

Nerijus Valuckas

28

V

Andrius Stankevičius

25

VI

Marius Juodiška

22

VII

Matas Vilkas;

Mantas Andruška

20

VIII

Kęstutis Skiezgilas;

Valdas Martinkus;

Vladas Žižys

17

IX

Povilas Bagužis

14

X

Eugenijus Jafimovas;

Artiom Vetrov

13

XI

Rimas Pakulnis;

Jurij Talimov;

Karolis Kasparaitis;

Martynas Dovydas;

Artūras Lesiv;

Aurimas Medonis;

Mindaugas Mozūraitis

12

XII

Artiomas Kalininas

11

XIII

Rimvydas Martinka

10

XIV

Virgilijus Valiuška;

Valerij Mozol

9

XV

Andriejus Genzuras

8

XVI

Ramūnas Vosgirdas;

Tom Lebed;

Mantas Bureika

7

XVII

Paulius Dubinskas;

Stanislovas Riautas;

Vilius Vasaris;

Gintaras Venckus

6

XVIII

Dominykas Bartusevičius;

Oleg Borovskij;

Algirdas Ulozas

5

XIX

Aras Tamašauskas;

Genadij Petkevič;

Valdemaras Ščiglo

4

XX

Žydrūnas Kižys;

Marius Urbelis

3

XXI

Artūras Kisielius;

Valentinas Grigaliūnas

2

XXII

Rimantas Lubys;

Vaclovas Stankus;

Povilas Simanaitis

1

 

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Jaunimo kultūros ir sporto klubo D‘ATLANTIS vardinėmis taurėmis ir diplomais bei turnyro remėjų ─ maisto papildų kompanijos sportui NUTREND prizais.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!

Penktojo etapo datą ir vietą pranešime artimiausiu metu.

 

 

 

 

 

 

 

 

English EN Lithuanian LT