Baltijos šalių čempionato nugalėtojai: I.Preidžiūtė ir M.Vilkas

Rugsėjo 4-5 d. vyko Baltijos šalių stalo teniso čempionatas.

Į Joniškyje vykusį čempionatą susirinko Estijos, Latvijos ir Lietuvos rinktinės.

Vyrų komandinėse varžybose stipriausia buvo Lietuvos 1-oji komanda. Pagrindinė šalies rinktinė, Alfredas Udra, Tomas Mikutis ir Matas Vilkas, nugalėjo visas priešininkes ir iškovojo Baltijos šalių čempionų titulą.

Netrukus prasidėsiančiame Europos stalo teniso čempionate, kuris vyks š.m. rugsėjo 11-19 d., prie komandos prisijungs ir Lietuvos čempionas Kęstutis Žeimys, kuris dėl klubinių varžybų Vokietijoje, Baltijos šalių čempionate nedalyvavo.

Antri liko estai: Sergejus Manturovas, Andrejus Sirel, Vladimiras Petrov. 3-ią vietą užėmė Lietuvos 2-oji komanda, kurią sudarė Arnoldas Domeika ir jaunieji stalo tenisininkai: Paulius Gūra ir Ignas Navickas.

Latvijos vyrų rinktinė liko ketvirta.

Moterų čempionato nugalėtojomis tapo Estijos rinktinė (Tatjana Tsistjakova, Marina Sirel ir Valeria Petrova).

Lietuvos I-oji komanda, užėmė antrą vietą. Lietuvai atstovavo Ramunė Armonaitė, Martyna Sidabraitė ir Ingrida Preidžiūtė. Pagrindinė šalies rinktinė, Rūta Paškauskienė, Lina Misikonytė, Eglė Stuckytė ir Ieva Jucevičiūtė, Europos čempionatui ruošėsi Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos  šalių treniruočių stovyklose ir turnyruose.

Trečią vietą iškovojo Latvijos moterų rinktinė (Marina Kovaliova, Diana Rusinova, Baiba Bogdosarova). Ketvirtos liko Lietuvos 2-oji komanda.

Asmeninėse varžybose, Baltijos šalių moterų čempionato nugalėtoja tapo 15-metė panevėžietė, Ingrida Preidžiūtė, finale, rezultatu 4:0, nugalėjusi M.Sirel. Trečią vietą užėmė T.Tsistjakova, rezultatu 4:0, įveikusi M.Sidabraitę.

Vyrų tarpe, nugalėtoju tapo šilutiškis Matas Vilkas. Jis, rezultatu 4:2, finale įveikė Valdą Martinkų. Dėl trečiosios vietos kovojo A.Domeika ir Marius Bučys. Susitikimą, rezultatu 3:0 laimėjo Arnoldas Domeika.

Informaciją parengė Ieva Jucevičiūtė. Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų, rašykite el.paštu: stalotenisas@takas.lt;