Lietuvos komandinių pirmenybių vyrų komandų sąrašas

2010/2011 m. Lietuvos stalo teniso vyrų komandinio čempionato komandų sąrašas (sudarytas pagal 2009/2010 m. sezono rezultatus):

PASTABA: Komandos, esančios sąraše ir norinčios dalyvauti 2010/2011 m. komandinėse pirmenybėse (aukščiausia, 1-5 lyga), privalo pateikti komandos vardinę paraišką iki rugsėjo 15 d.

Daugiau informacijos apie komandos dalyvio mokestį, žaidėjų licencijos mokestį, paraiškos pavyzdį rasite www.stalotenisas.lt naujienų skiltyje.

 

Komandinis čempionatas (aukščiausia lyga)

1. „Ricoh – JSO – STA Topsas“ (Kaunas);

2. „Šiluminiai tinklai“ (Šilutė);

3. „Vijurkas – 1“ (Mažeikiai);

4. „Sakalai – Inžinerija“ (Vilnius);

5. „KKSC – Fuksas“ (Panevėžys);

6. „ Perlas“ (Klaipėda);

7. „Rytas – 1“ (Vilkaviškis);

8. „ Kauno švara“ (Kaunas);

9. „Rytas – 2  „ (Vilkaviškis);

10. „Vijurkas – 2“ (Mažeikiai);

11. „JSO-Sporto mokykla-Kaunas“ (Kaunas);

12. „Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai);

 

Komandinės pirmenybės, I lyga

  1. „Šalčia“ (Šalčininkai);
  2. „Medvėgalis“ (Šilalė);
  3. „Stalo teniso klubas“ (Širvintos);
  4. Stalo teniso klubas „Topsas“ (Kelmė);
  5. „Kauno – Eura“ (Kaunas):
  6. „Inžinerija“ (Vilnius);
  7. „Kelmė“- 1 (Kelmė);
  8. „Sporto centras“ (Jonava);
  9. Stalo teniso klubas „Vijurkas“- 3 (Mažeikiai);
  10. „Reaktorius“- 1 (Vilnius);
  11. „Stalo teniso klubas – 1” (Širvintos);
  12. „Sala“ (Kretinga);

 

Komandinės pirmenybės, II lyga

  1. „Dangsta“ (Šiauliai);
  2. „Tornado“ (Vilnius);
  3. STA „Topsas – Akivaizda“ (Kaunas);
  4.  „Sporto centras – 1“ (Jonava);
  5. „Fortūna-Vilpra“ (Utena);
  6. VDU ”Audra” (Kaunas);
  7. „Žemyna” (Kaunas);
  8. „Reaktorius“- 2 (Vilnius);
  9. „Šiaurės vartai“ (Joniškis);
  10. „Imbarė“ (Salantai);
  11. „Žemvalda“ (Šiauliai);
  12. „Rytas“ – 3 (Vilkaviškis);
  13. „Džiugas“ (Telšiai);
  14. „Montuotojas“ (P);
  15. „Šiauliai“-1 (Šiauliai);
  16. „Banga”- 1 (Kaunas);
  17. JSO „Tautvydas“ (Kaunas);
  18. „Viltesa“ (Vilnius);
  19. „Sporto mokykla“ (Zarasai);
  20. „Varmas“ (Šilutė);
  21. „Volstona“ (Jonava);
  22. „D’Atlantis“ (Vilnius);
  23. „Šalčia-1” (Šalčininkai);
  24. Sporto mokykla „Tauras“ (Vilnius);

 

Komandinės pirmenybės, III lyga:

  1. „Sidabra“- 1 (Joniškis);.
  2. „Banga”- 2 (Kaunas);
  3. SK „Visata“ (Marijampolė).
  4. „Sporto centras – 2” (Jonava);
  5. „Mažoji raketė“ (Akmenė);
  6. „Žemaite”- 1  (Plungė);
  7. „Sporto centras – 1” (Jonava);
  8. „Reaktorius“- 4 (Vilnius); 
  9. „Reaktorius“- 3 (Vilnius);
  10. „Žaibas” (Kuršėnai);
  11. „Švenčionėliai” (Švenčionėliai);
  12. „Dubysa-Šiauliai”- 2 (Šiauliai);
  13. „Rytas”- 4 (Vilkaviškis);
  14. Ignalina (Ignalina);
  15. STK „Vienviečiai“ (Kaišiadorys);
  16. „Medikas” (Kaunas);
  17. „VDU „Banga“ (K);
  18. „Skaja”- 1 (Vilnius);
  19. „Šalčia”- 2 (Šalčininkai);
  20. „Kretingos santechnika“ (Kretinga);
  21. „Kaunas“- 03 (K);
  22. Sporto mokykla „Varėnė“ (Varėna);
  23. „SM Tauras – 1” (Vilnius);
  24. „Vilniaus kolegija“ (Vilnius);

 

Komandinės pirmenybės, IV lyga:

  1. „Kluonaliai”(Kretinga);  
  2. „Utenos Montuotojas“ (Utena);
  3. „Germantas“ (Telšiai);
  4. „Elektra“- 11 (Panevėžys);
  5. „Senieji Trakai“- 1 (Trakai);
  6. STK „Topsas“- 2 (Kelmė);
  7. „Ipukis“ (Marijampolė);
  8. „Lūšiukas“ (Raseiniai);  
  9. „Žemaite“ – 2 (Plungė);
  10. „IDW – Senjorai“ (Vilnius);
  11. „Olimpietis“ (Skaistgirys);
  12. „Sporto mokykla“ (Varėna);
  13. „Garliava”- 1 (Kauno raj);
  14. „Antpong“ (Telšiai);
  15. „Tauragė“ (Tauragė);
  16. LC “Fortūna“ (Tauragė);
  17. „Reaktorius“- 5 (Vilnius);
  18. „Galidėjas“ (Vilnius);
  19. „Sporto centras – „Dvyniai“ (Lazdijai);
  20. „Naglis“ (Palanga);
  21. „Venta“ (Mažeikiai);
  22. „Saulės mokykla“ (Joniškis);
  23. „Šalčia“ (Šalčininkai);
  24. „Sporto rekreacijos centras“ (Telšiai);

 

Komandinės pirmenybės, V lyga:


  1. „Vilniaus energija” (Vilnius);
  2. „Tremtinių bendrija“ (Vilnius);
  3. „Dovainonys“ (Kaišiadorys);
  4. „Tauras“ – 3 (Vilnius);
  5. „Štormas-Varmas: (Rusnė);
  6. „Geteks“ (Vilnius);
  7. „Žemaite“ – 3 (Plungė);
  8. SM „Tauras“ (Vilnius);
  9. „Sidabra“- 2 (Joniškis);
  10. „Kėdainiai“ (Kėdainiai);
  11. „Stalo teniso klubas“ (Jonava);
  12. „Brokmida“ (Šiauliai);  
  13. „Žygimanto Augusto“ (Vilnius);
  14. „Užpaliai“ (Utena);
  15. JSO „Mindaugas“ (Kaunas);
  16. „Medvėgalis“ (Laukuva);
  17. „JSO „Gražvydas“ (Kaunas);
  18. „Rukatonas“ (Panevėžys);
  19. „Gargždas“ (Gargždai);
  20. „Salantas“ (Klaipėda);
  21. „Gandras“ (Vilnius); „
  22. STK – 1 (Vilnius)
  23. „Krašuona“ (Utena);
  24. „Senieji Trakai”- 2 (Trakai); 
  25. „Sporto centras“ (Jonava);
  26. „Inžinerija“- 2 (Vilnius);
  27. „Body Car“ (Kaunas);
  28. „Nemenčinė“ (Vilniaus raj.);
  29. „Kruonio HAE“ (Kaišiadorių raj.);
  30. „Sedula“ (Mažeikiai);
  31. „Sporto mokykla“ (Kretinga);
  32. „Nemunas“ (Birštonas);
  33. „Gelžė“ (Telšiai);
  34. „Senieji Trakai”- 3 (Trakai);
  35. „Tauras“ NŽ (Vilnius);
  36. „Šermukšnis” (Klaipėda);  
  37. „Smūgis“ (Rietavas);
  38. „Jasiuliškis” (Ukmergės raj.);
  39. „Tauras“ – 5 (Vilnius);
  40. „Rytas“- 5 (Vilkaviškis);
  41. STK „Topsas“- 3 (Kelmė);
  42. „Monstrai“ (Vilnius);
  43. „Sporto mokykla“ (Varėna);
  44. „Garliava“- 2 (Kauno raj.);
  45. „Saulės žaibai“ (Joniškis);
  46. STK – 2 (Vilnius);
  47. „Utenos KKSC“;
  48. STK „Topsas“- 4 (Kelmė);
  49. „Druskininkų kanjonas“ (Druskininkai);
  50. JSO „Lukas“ (Kaunas);
  51. „Eišiškės“ (Šalčininkų raj.).  


 

 


Informaciją parengė Ieva Jucevičiūtė. Jeigu turite klusimų, prašome kreiptis, bei siųsti paraiškas el.paštu: stalotenisas@takas.lt arba paštu: Lietuvos stalo teniso asociacijai/ Žemaitės g. 6, LT-03117 Vilnius.

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT