LSTA Taurės varžybų antrame etape triumfavo Eglė Stuckytė ir Arnoldas Domeika

Sekmadienį Mažeikių „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje vyko antras Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės varžybų etapas. Dalyvavo 40 vyrų ir 12 moterų.

Moterų grupėje dėl pirmos vietos susitiko dvi vilnietės: Eglė Stuckytė ir Ieva Jucevičiūtė. Pajėgesnė buvo Eglė Stuckytė, įveikusi komandos draugę rezultatu 3-0. Kovoje dėl trečios vietos kaunietė Vitalija Venckutė , rezultatu 3-0, laimėjo prieš šeimininkų atstovę Martyną Sidabraitę.

Vyrų  varžybų finale mažeikiškis Arnoldas Domeika, rezultatu 3-1, nugalėjo Šilutės atstovą Valdą Martinkų. Trečią vietą užėmė 2010 metų LSTA taurės savininkas Marius Bučys (Mažeikiai), po atkaklios kovos 3-2 palaužęs  panevėžiečio Andriaus Preidžiaus pasipriešinimą.

Trečias varžybų etapas vasario 13 dieną vyks Joniškyje.