Lietuvos Respublikos suaugusiųjų čempionato rezultatai

 

Kovo 6d. Kaune pasibaigė 81-asis Lietuvos Respublikos stalo teniso suaugusiųjų čempionatas. Pirmenybėse nedalyvavo geriausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė. Nepaisant to, varžybos buvo įnirtingos ir po tris dienas trukusių atkaklių kovų paaiškėjo čempionai.

 

alt

Moterų tarpe nepralenkiama buvo vilnietė Ieva Jucevičiūtė. Finale rezultatu 4:1 įveikusi taip pat vilnietę Eglę Stuckytę iškovojo čempionės titulą. Trečią vietą užėmė Kristina Vaškevičiūtė kovojusi su panevėžiete Ingrida Preidžiūte.

 

Pirmą kartą čempionu tapo kaunietis Matas Skučas. Sportininkas dėl čempiono vardo kovėsi su mažeikiečiu Mariumi Bučiu ir įveikė priešininką rezultatu 4:1. Daugkartinis Lietuvos čempionas Gintautas Juchna šį kartą įveikęs Kęstutį Žeimį liko trečias.

 

Matas Skučas savo sėkme džiaugėsi tris kartus labiau. Kaunietis čempionu tapo vyrų ir mišriame dvejetuose.

 

Vyrų dvejeto finale Matas Skučas kartu su Matu Vilku įveikė klaipėdiečius brolius Alfredą ir Manfredą Udras. Trečiąja vieta dalinosi Kęstutis Žeimys su Artūru Orlovu ir Gintautas Juchna su Aleksandru Rusinovu.

 

Čempionėmis moterų dvejete tapo panevėžietės Ingrida Preidžiūtė ir Ieva Venslavičiūtė. Sportininkės įveikė vilnietes Ievą Jucevičiūtę ir Eglę Stuckytę. Trečiąja vieta džiaugėsi Lina Kriaučiūnaitė su Ramune Armonaite bei Aušra Stirbytė su Aiste Macaite.

 

Mišriame dvejete čempiono titulu džaugėsi Matas Skučas su partnere Ieva Venslavičiūte. Nusileidę čempionams antrąja vietą užėme Aivaras Keliotis ir Auksė Gecevičiūtė. Valdas Martinkus su Lina Kriaučiūnaite bei Aleksandras Rusinovas su Aušra Stirbyte dalinosi trečiąja vieta.

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT