Naujienos iš Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato

Naujienos iš  Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato

2011 m. kovo 19 – 20 dienomis. Vilniuje „Tauro“ sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos jaunių asmeninis čempionatas, kuriame žaidė 24 vaikinai ir 24 mergaitės iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Širvintų, Šalčininkų, Jonavos, Vilkaviškio, Laukuvos, Joniškio, Telšių gimę 1993 metais ir jaunesni.

Sėkmingai  vienetų varžybose vaikinų grupėje žaidė Tomas Mikutis (treneris O.Jucevičiūtė)iš Laukuvos. Nepralaimėjęs nei  vieno susitikimo užėmė pirmą vietą. Ypač įdomus jo susitikimas buvo su klaipėdiečiu Alfredu Ūdra (treneris I.Udrienė). Po pirmų dviejų partijų  Alfredas pirmavo 2 – 0, tačiau pergalę rezultatu  3-2 iškovojo Tomas. Dėl trečios vietos  panevėžietis Paulius Gūra (treneris R.Velička)  įveikė kaunietį Igną Navicką (treneris I. Navickienė).

Merginų grupėje be pralaimėjimų žaidė kaunietė Vitalija Venckutė (treneris A.Pasavodskis), kuri taip pat įtemptoje lemiamoje dvikovoje dėl pirmos vietos 3 – 0 įveikė panevėžietę Ingridą  Preidžiūtę (treneris R.Velička). Kovoje dėl trečio vietos kaunietė Ugnė  Baskutytė (treneris A.Pasavodskis) įveikė kitą kaunietę Monika Kavaliūnaitę (treneriai  R. ir A.Garkauskai).