LSTA Taurės finalų nugalėtojai: I.Jucevičiūtė ir A.Kačerauskas

Sekmadienį, balandžio 17 d., baigėsi Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės varžybos.

Finaliniame etape dalyvavo po aštuonis vyrus ir moteris, surinkusius daugiausia taškų 2010-2011 metais vykusiuose 4 LSTA Taurės etapuose.

Moterų tarpe, pirmąją vietą iškovojo šių metų Lietuvos čempionė, vilnietė Ieva Jucevičiūtė. 2-oji liko Eglė Stuckytė. Trečiąją vietą užėmė panevėžietė Ieva Venslavičiūtė. Kitos LSTA Taurės finalų dalyvės dalinosi 4-8 vietas:

4 v. – Aušra Stirbytė (Vilnius);

5 v. – Auksė Gecevičiūtė (Vilnius);

6 v. – Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas);

7 v. – Martyna Sidabraitė (Mažeikiai);

8 v. – Vitalija Venckutė (Kaunas).

Vyrų tarpe, stipriausias buvo vilnietis Audrius Kačerauskas. Antrą vietą iškovojo Marius Bučys (Mažeikiai), trečias liko 2011 m. Lietuvos čempionas Matas Skučas (Kaunas).

Stipriausi LSTA Taurės dalyviai išsiaiškino vietas:

4 v. – Gintautas Juchna (Vilnius);

5 v. – Arnoldas Domeika (Mažeikiai);

6 v. – Matas Vilkas (Šilutė);

7 v. – Valdas Martinkus (Šilutė);

8 v. – Darius Banys ( Vilnius).

Lietuvos moterų rinktinė, sudėtimi I.Jucevičiūtė, E.Stuckytė ir K.Vaškevičiūtė, antradienį, 19 d. žais atsakomąjį „Joola Europos tautų lygos“ susitikimą prieš Turkijos rinktinę, Stambule.

Lietuvos stalo teniso vyrų ir moterų rinktinės ruošiasi artėjančiam pasaulio čempionatui, kuris vyks š.m. gegužės 8-15 d. Roterdame (Olandija).

Lietuvai atstovaus: M.Skučas, M.Bučys, Kęstutis Žeimys, Tomas Mikutis ir A.Domeika. Moterys: Rūta Paškauskienė, I.Jucevičiūtė, E.Stuckytė, K.Vaškevičiūtė ir Ingrida Preidžiūtė.

Sveikiname Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės finalinio etapo nugalėtojus ir prizininkus, bei Lietuvos rinktinėms linkime sėkmingų startų Pasaulio asmeniniame čempionate!