Lietuviai grįžo iš Malacki tarptautinio turnyro

2013 m. kovo 15-17 d. Slovakijoje vyko Malacki tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo 16 valstybių. Jų tarpe buvo ir Lietuvos stalo tenisininkai: A.Kačerauskas, E.Daugerdas, D.Karapetjanas, K.Kozlovskaja, K.Ščiglaitė, E.Riliškytė, K.Riliškytė.

Varžybose lietuviai laimėjo 5 medalius (E.Riliškytė, K.Riliškytė – komandinė III v., dvejetuose III v., E.Riliškytė paguodos turnyre – II v., A.Kačerauskas, E.Daugerdas – komandinė III v., E.Daugerdas paguodos turnyre II v.).

Turnyro metu išrinkta varžybų miss, kuria tapo lietuvaitė K. Ščiglaitė.

Varžybų nuotraukos

Komandinės varžybos

Mini kadetai (berniukai) A.Kačerauskas – E.Daugerdas.
Dalyvavo 18 komandų. Lietuviai pogrupyje užėmė I vietą. Finaliniame etape  3:1 nugalėjo MSK Cadsa (SVK), 3:0 (AUT), dėl patekimo į finalą pralaimėjo 0:3 prieš Italiją. Bendroje įskaitoje užėmė III v.

Mini kadetės (mergaitės) K.Ščiglaitė – K.Kozlovskaja.
Dalyvavo 17 komandų. Pogrupyje pralaimėjo 1:3 prieš Italija, 0:3 Karlova Ves (SVK) ir į finalą nepateko.

Mini mini (mergaitės) K.Riliškytė – E.Riliškytė.
Dalyvavo 9 komandos. Pogrupyje nugalėjo 3:0 Karlova Ves (SVK), pralaimėjo 2:3 Michalovce (SVK), pateko į finalą. Finale nugalėjo 3:0 Baltarusijos komandą. Dėl patekimo į finalą pralaimėjo 0:3 slovakėms i užėmė III v.

Mini mini (berniukai)D.Karapetjanas – D.Cathcart (IRL).
Dalyvavo 12 komandų. Pogrupyje pralaimėjo 0:3 slovakams ir 2:3 MSK MALACKY. Į finalinį etapą nepateko.

Asmeninės varžybos

Mini (berniukai)
 E.Daugerdas – pogrupyje pralaimėjo 0:3 Bucko (SVK), 0:3 Rossi, laimėjo 3:1 Weis (AUT). Į finalinį etapą nepateko. Paguodos turnyre užėmė IIv. ir buvo apdovanotas medaliu. Dalyvavo 38 sportininkai.

A.Kačerauskas – pogrupyje laimėjo 3:2 Zelinka (SVK), 3:0 Papanek (SVK), 3:0 Gioler(AUT), pateko į finalą. Finale dalyvavo 32 sportininkai, pralaimėjo 0:3 Bucko (SVK). Dalyvavo 38 sportininkai.

Mini (mergaitės)
K.Kozlovskaja – pogrupyje 3:2 nugalėjo Jasuką (LAT), 0:3 pralaimėjo Švajdlenkova (SVK), pateko į finalą. Finale laimėjo 3:0 Druviną, pralaimėjo 0:3 Kukulkovą (SVK). Dalyvavo 24 sportininkai.

K.Ščiglaitė – pogrupyje pralaimėjo 0:3 Belopotočanovą (SVK) ir 0:3 Harashtovic (HUN) į finalinį etapą nepateko. Paguodos turnyre dalyvavo 16 dalyvių, laimėjo 3:0 Pradlickova (SVK), 3:0 Jasuka (LAT), pusfinalyje pralaimėjo 2:3 Petrikovai (SVK). Dalyvavo 24 sportininkai.

Mini mini (berniukai)
D.Karapetjanas – pogrupyje pralaimėjo 0:3 Kapusta (SVK), 0:3 Pach (SVK). Paguodos turnyre dalyvavo 16 sportininkų, pirmą ratą buvo laisvas, antrame pralaimėjo 0:3 Petrlik (SVK). Dalyvavo 24 sportininkai.

Mini mini (mergaitės)
E.Riliškytė – pogrupyje pralaimėjo 0:3 Majerska (SVK), 0:3 Ender (AUT), 3:0 nugalėjo Siskovą, į finalinį etapą nepateko. Paguodos turnyre užėmė II v. nugalėjo 3:0 Nariskiną (LAT), 3:1 Lacenovą (SVK), finale pralaimėjo 0:3 Slobodnikovą (SVK). Dalyvavo 20 sportininkų.

K.Riliškytė – pogrupyje laimėjo 3:0 Slobodnikova (SVK), 2:3 Takacova (SVK), pateko įfinalinį etapą, dalyvavo16, pralaimėjo 2:3 Petkovai (BUL) . Dalyvavo 20 sportininkų.

Dvejetai
A.Kačerauskas – E.Daugerdas (32 dalyviai), pirmą ratą laisvi, antrą laimėjo 3:0 Jalovecky-Papanek (SVK), pralaimėjo 1:3 Pekovic – Orac (SVK).

K.Kozlovskaja – K.Ščiglaitė (32 dalyviai), pirmą ratą laisvos, laimėjo 3:0 Druvina – Ormane (LAT), pralaimėjo 0:3 Kukulkova – Labashova (SVK).

D.Karapetjanas – Cathcart (IRL) (32 dalyviai), laimėjo 3:2 Mucha-Mucha (SVK), pralaimėjo 2:3 Delnicek – Ivanco.

K.Riliškytė – E.Riliškytė (16 dalyvių), užėmė III vietą. Pirmą ratą laisvos, antrą laimėjo 3:0 Terezkova – Majerska (SVK), pusfinalyje pralaimėjo 1:3 Hristova – Petkova (BUL).