Sveikiname puikiai pasirodžiusius kurčiųjų Olimpiadoje!

Sofijoje (Bulgarija) vyko 22-osios kurčiųjų vasaros olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo ir Lietuvos stalo tenisininkai: Gintautas Juchna, Kęstutis Žižiūnas, Deividas Takinas, Viktoras Narkevičius bei treneris Algirdas Majorovas.

Lietuviai žaidynėse parodė puikius rezultatus. Vyrų dvejetų varžybose G. Juchna poroje su D. Takinu iškovojo aukso medalį. Finale lietuvių pora įveikė kinų porą rezultatu 4:0.

Komandinėse varžybose Lietuvos kurčiūjų stalo teniso rinktinė iškovojo bronzą. Pusfinalyje lietuviai rezultatu 1:3 nusileido Taipėjaus komandai, o dėl 3-ios vietos įveikė Rusijos komandą rezultatu 3:0. Pirmąją vietą užėmė Taipėjaus, antrają Kinijos komandos.

Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė vilnietis G. Jucna, kuris užėmė 5-ąją vietą.

Sveikiname puikiai pasirodžius 22-osiose kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse!