Lietuvos studentų stalo teniso čempionato rezultatai

Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos studentų stalo teniso čempionatas, kuriame aukštąsias mokyklas atstovavo pajėgiausi Lietuvos stalo tenisininkai.

Komandinėse varžybose pergales savo aukštosioms mokykloms iškovojo merginų Vilniaus universiteto ir vaikinų Lietuvos edukologijos universiteto komandos.

Vilniaus universiteto komandos garbę gynė: Ingrida Preidžiūtė, Gintarė Pečkytė, Monika Kapitančiukė, Aistė Macaitė, Evelina Žygytė ir Auksė Gecevičiūtė, komandos trenerė Džiuljeta Liepinaitienė. Lietuvos edukologijos universiteto atstovai: Matas Vilkas, Ignas Navickas, Deivydas Takinas, Ernestas Mincevičius, komandos treneris Vincentas Blauzdis.

Ant prizininkų pakylos taip pat žengė vaikinų Klaipėdos universiteto (2 vieta) ir Vilniaus universiteto (3 vieta) bei merginų Vytauto didžiojo universiteto (2 vieta) ir Kauno technologijos universiteto (3 vieta) komandos.

Asmeninėse varžybose studentų čempionais tapo Ingrida Preidžiūtė ir Arnoldas Domeika.

Finalinėje kovoje I. Preidžiūtė 3:1 įveikė Vitaliją Venckutę. Bronzos medaliais pasipuošė Aistė Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė.

Vaikinų kategorijoje Arnoldas Domeika 3:0 šventė pergalę prieš Tomą Mikutį. Trečią vietą iškovojo Alfredas Udra ir Tonetas Domeika.