Lietuvių laimėjimai SELL studentų žaidynėse

Gegužės 13-15 d. Suomijos mieste Tamperėje vyko SELL studentų žaidynės, kuriose puikius rezultatus demonstravo aukštąsias mokyklas atstovaujantys Lietuvos stalo tenisininkai.

Asmeninėse vaikinų varžybose Klaipėdos universiteto atstovas Alfredas Udra iškovojo vicečempiono titulą. Ant prizininkų pakylos jis buvo vienintelis europietis tarp Kinijos stalo tenisininkų. Tonetas Domeika, Arnoldas Domeika ir Ignas Navickas dalijosi 5-8 vietas. Artūras Kisielius, Ernestas Mincevičius, Tomas Kojelis ir Matas Vilkas užėmė 9-16 vietas.

Asmeninėse merginų varžybose Lietuvos universitetų atstovės Vitalija Venckutė, Aistė Macaitė, Auksė Gecevičiūtė ir Ingrida Preidžiūtė iškovojo 5-8 vietas, o Ugnė Baskutytė tapo 9-os vietos laimėtoja.

Komandinėse vaikinų varžybose sidabro medalius iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai (Arnoldas Domeika, Tonetas Domeika, Konstantin Oreškin), o bronzos medaliais pasipuošė Klaipėdos universiteto (Alfredas Udra ir Tomas Kojelis) bei Lietuvos edukologijos universiteto (Ernestas Mincevičius, Ignas Navickas ir Matas Vilkas) stalo tenisininkai.

Komandinėse merginų varžybose sidabro medalių laimėtojomis tapo Vilniaus universiteto atstovės: Auksė Gecevičiūtė, Aistė Macaitė ir Ingrida Preidžiūtė.