Gražūs VGTU universiteto atsisveikinimo akordai su broliais Arnoldu ir Tonetu Domeikomis

VGTU stalo teniso sekcijos vadovo Henriko Sausenavičiaus paruošta informacija:

Toks jau tas universitetinis sportas – čia ateina stiprūs sportininkai, čia, deja, išeina į gyvenimą. Paruošti nuo pradinio lygio aukšto sportinio meistriškumo sportininkus nerealu. Juo labiau, kad studentai patenka į naują aplinką, kurioje reikia nemažai laiko skirti mokslams. Todėl universitetinių sporto padalinių užduotis – sudaryti kuo geresnes sąlygas trenituotėms, kad jų reitingai, jei ir sumažėtų, tai nežymiai. Tačiau VGTU stalo teniso sekcija yra išimtis – čia studentai, turėdami aukščiausios klasės specializuotą stalo teniso salę, gali pasirinkti treniruočių laiką, partnerius, gali žaisti kad ir 7 kartus per savaitę, kad ir kelis kartus per dieną. Tai leidžia studijuojant universitete net pagerinti reitingą, kas yra unikalu. Tai labai svarbu, nes sporto mokyklos išleidžia daug lėšų aukšto lygio sportinikų ruošimui, tačiau sportininkai, išvykę studijuoti į kitus miestus, praranda savo reitingus, nes neturi tokių pačių sąlygų treniruotėms. Tai skaudu ir treneriams, daug metų ruošusiems sportininkus. 

Įstoję į mūsų universitetą, mažeikiečiai broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos (treneris R. Jackevičius) paliko gražių pergalių pėdsaką Respublikos, Šiaurės Europos, Europos studentų čempionatuose ir kitose varžybose.  Arnoldas yra iškovojęs ir Lietuvos čempiono titulą, atstovavo Lietuvai pasaulio, Europos čempionatuose. Šiais metais pakartotas praeitų metų pasiekimas – SELL žaidynėse VGTU komanda tapo stipriausia tarp Lietuvos ir Šiaurės Europos studentiškų komandų. Lietuvos studentų universiadoje Arnoldas iškovojo pirmą, Tonetas – trečią vietas. Tiek išvardintose pagrindinėse varžybose, tiek ir viso sezono metu puikiai pasirodė rinktinės naujokas Konstantin Oreškin (SM "Tauras" trenerė D. Juocevičienė), kuris ne kartą iškovodavo komandai lemiamus taškus.

Nuotraukoje – SELL žaidynių komandinių varžybų prizininkų rikiuotė, o taip pat VGTU komanda (Konstantin Oreškin, Tonetas Domeika, Arnoldas Domeika)."


Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT