Lietuvos jaunučių berniukų rinktinė išvyko į Estijos atvirą čempionatą

Lapkričio 11-13 dienomis,Hapsalu mieste,vyko Estijos atviras čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos jaunučių rinktinės stalo tenisininkai:
Vilius Samakaljevas, Šimonas Lukša, ir Eligius Klarenbeek. Su sportininkais išvyko ir treneris H. Alon.
Asmeninėse varžybose dalyvavo ir Panevežio mergaičių rinktinės.
Lietuviai iškovo medalius tiek komandinėse tiek asmeninėse varžybose. Komandinių varžybų rungtyje Lietuvos berniukų rinktinė nugalėjo Estijos III-ią ir Latvijos komandas ir užėmė III vietą.
Asmeninėse varžybose trečią vietą iškovojo ir bronzos medaliu apdovanotas buvo Vilius Samakaljevas, kuris paguodos turnyre užėmė I-ą vietą.  Eligijus Klarenbeek ir Šimonas Lukša dalinosi 5-8 vietomis.
Jaunutė Augustė Melaikaitė  ir  jaunė Erika Satkevičiūtė asmeninėse varžybose, pagal savo amžiaus grupes  iškovojo bronzos medalius.