Savaitgalį vyko komandinio čempionato lygų finalai

Savaitgalį, balandžio 1-2 dienomis, įvairiuose Lietuvos miestuose vyko Lietuvos komandinių pirmenybių lygų finalai.

Š.m balandžio 1-ą dieną Jurbarko gimnazijos sporto salėje pasak Jurbarko komandos vadovo    A. Štrimo,  pirmą kartą vyko tokio aukšto lygio renginys- Lietuvos stalo teniso pirmenybių vyrų "B" regiono finalinės varžybos,kuriose dalyvavo 8 komandos:  „Rokis“ (Rokiškis), Sporto mokykla (Širvntos), „TTT Pazityvai“ (Vilnius),  „Blokas“ (Vilnius), KKSC (Skuodas), „Klaipėdos energetika“ VSTA – 3 (Klaipėda),  „Jurbarkas“ (Jurbarkas) ir ASU (Kaunas). Po šešių valandų įtemptų kovų paaiškėjo stipriausieji: nugalėjo Širvintų sporto mokyklos komanda, antri Rokiškio , trečią vietą užėmė  Jurbarko komanda.
I vieta – SM Širvintos, II vieta – Rokiškio komada „Rokis“, III vieta – Jurbarko komanda.
Prizininkus apdovanojo Jurbarko sporto centro direktorius Karolis Bauža, kuris džiaugėsi išaugusiu jurbarkiškių stalo tenisininkų žaidimo lygiu, klubo „Pirmasis setas“ veikla, kuri populiarina stalo tenisą savo rajone.

Tą pačią dieną, vyrų komandinės kovos vyko ir Telšiuose, čia susirinko 6 komandos: STK – 2 (Širvintos), „Reaktorius“ – 2 (Vilnius),  „Gražvydas“ (Kaunas),

„Medvėgalį“ Šilalės SM (Laukuva), „Džiugą“ (Telšiai), „Mažąją raketę“ (Akmenė).

Nugalėtojais tapo  Širvintų komanda „STK-2“, antros vietos laimėtojai – Šilalės komanda „Medvėgalis“, trečios vietos laimėtojai – Vilniaus komanda „Reaktorius-2“

III lygos finalas vyko Vilniuje, dalyvavo 6 komandos: „Naujųjų žvaigždžių“ klubas – 1 (Vilnius), „Fortūna-Vilpra“ (Utena), „Dzūkijos vilkai“ (Lazdijai) „Dextera“ (Kaunas), „Žaibas“ (Kuršėnai), Sporto centras – 1 (Jonava).

III lygos nugalėtojais tapo NŽ klubo komanda, II vietą užėmė "Fortūna-Vilpra" komanda ir trečią vietą užėmė Kauno komanda "Dextera".

Kaune, balandžio 1 dieną vyko moterų II lygos finalas, kuriame dalyvavo Širvintų sporto mokykla, S. Trakų komanda, Jonavos sporto centro komanda, SM Gaja-Medeina, Gaja, Klaipėdos VSTA-2 komanda.

Pirmą vietą iškovojo  Gaja-Medeina, antrą – Širvintų sm, trečią – Jonavos sporto centro komanda.

Balandžio 2 dieną, sekmadienį, Kėdainiuose susitiko  8 vyrų komandos: NŽ klubas – 2 (Vilnius), „Merkys“ (Varėna), „Agetis“ (Kaunas), „Trakai“ – 2 (Trakai), „Papilė“ (Akmenės r.),  “Kėdainiai”  (Kėdainiai), „Baltija“ VSTA (Klaipėda)  ir VSTA „Kuršis“ (Klaipėda).