Ingrida Preidžiūtė ir Medardas Stankevičius – 88-ojo Lietuvos čempionato nugalėtojai

Tris dienas Vilniuje, sporto mokykloje „Tauras“ vykusios šalies pirmenybės atnešė nemažai staigmenų.

Lietuvos stalo teniso čempionato nugalėtojais pirmą kartą tapo kaunietis Medardas Stankevičius (tren. V. Stankevičius) ir penevėžietė Ingrida Priedžiūtė (tren. R. Velička).

Preidžiūtė pusfinalyje užtikrintai įveikusi kaunietę U. Baskutytę finale susitiko su penkiolikmete K. Riliškyte (tren. J. Prūsienė), kuri po atkaklios kovos 4:3 (11:9, 12:10, 5:11, 8:11, 11:13, 11:6, 11:9) turėjo pripažinti panevėžietės pranašumą.

Moterų varžybų favorite laikyta daugkartinė Lietuvos čempionė E. Stuckytė ketvirtfinalio kovos metu trečiąjame sete patyrė kojos traumą ir varžybų tęsti nebegalėjo, užleisdama vietą pusfinalyje U. Baskutytei.

Keturis čempiono titulus turintis klaipėdietis A. Udra į finalą taip pat nepateko. Ketvirtfinalyje po labai įtemptos kovos rezultatu 3:4 (11:5, 4:11, 11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 9:11) jis nusileido šilutiškiui M. Vilkui, kuris pusfinalyje susitiko su M. Stankevičium.

Antrame pusfinalyje žiūrovus nustebino jonavietis R. Lesiv, kuris rezultatu 4:2 (11:7, 6:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:8) įveikė vienu iš varžybų favoritų laikytą T. Mikutį.

Finalinėje dvikovoje M. Stankevičius įveikė R. Lesiv rezultatu 4:1 (11:5, 11:6, 11:8, 10:12, 11:7).

Moterų dvejetų nugalėtojomis tapo V. Venckutė su U. Baskutyte, finale rezultatu 3:1 įveikusios A. Rasimavičienę su I. Preidžiūte. Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo broliai Arnoldas ir  Tonetas Domeikos rezultatu 3:2 įveikę klaipėdiečių brolių porą Alfredą ir Manfredą Udras.

Mišrių dvejetų rungtyje nugalėtojais tapo Vitalija Venckutė ir Medardas Stankevičius.