LIETUVOS VYRŲ RINKTINĖ TAPO TREČIOJO DIVIZIONO ČEMPIONAIS!

Gegužės 5 d.  Lietuvos vyrų rinktinė trečiame divizione kovojo dėl I-os vietos su Vietnamo komanda.  Vietnamo rinktinei atstovavo: Dinh Quang Linh ( ITTF-363), Doan Ba Tuan Anh (ITTF-488), Nguyen Anh Tu (ITTF-226) Lietuvos rinktinės sudėtis: Tomas Mikutis (ITTF-346), Medardas Stankevičius (ITTF-453), Rimas Lesiv, rinktinės treneris Artūras Orlovas.
Lietuvos vyrų rinktinė 2018 metų pasaulio čempionate jau padarė maksimumą, skindami pergalę po pergalės išsikovojo patekimą į antrą divizioną! Grupėje jie įveikė Saudo Arabiją, Jordaniją, Togą ir Algeriją ir sekančiame etape nugalėjo Kubą, Meksiką bei Malaiziją.

Lietuvos moterų rinktinė antrąjame divizione, G grupėje iškovojo 3-ią vietą, nugalėjusios Australijos, Kubos, Irano rinktines. Deja moterų rinktinė sekančiame etape 0:3 pralaimėjo Italijos sportininkėms ir į pirmąjį diovizioną nepateko.