2018 m. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ STALO TENISO FINALINIŲ VARŽYBŲ REZULTATAI

Birželio 1-2 dienomis, Panevėžyje vyko 2018 m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas.

 

 

 

 

BERNIUKAI                                                                                        MERGAITĖS

Komandų varžybos

 I-oji vieta Šalčininkai (Treneris V.Frizel)           I-oji vieta Vilnius (G.Vaitkus)

  1. Lukas Laketčenko                                     1. Meida Sereikaitė
  2. Nikita Objedkov                                        2. Roberta Kirkliauskaitė
  3. Rolandas Lebed                                         3. Miglė Mortūnaitė
  4. Edvard Sinkevič

II-oji vieta Vilnius (Treneris H.Alon)                    II-oji vieta N.Akmenė (K.Barauskas)

  1. Eligius Klarenbek                                   1. Karolina Kuznecova
  2. Vakaris Adomaitis                                 2. Gabrielė Strodomskytė
  3.  –                                                                3. Karolina Grigaitė
  4.  –                                                                4. Vita Guginytė

III-ioji vieta Joniškis (Treneris R.Franckaitis)       III-ioji vieta Kaunas (V.Valaitienė)

  1. Povilas Rimkevičius                                1. Meida Mackevičiūtė
  2. Paulius Rimkevičius                               2. Neda Mackevičiūtė
  3. Deivydas Žvingila                                    3. Martyna Aleksynaitė
  4. Dovydas Kušleika

 IV-oji vieta Telšiai (Treneris R.Gustys)                   IV-oji vieta Jonava (D.Sadauskienė)

  1. Nojus Gustys                                               1. Rugilė Panavaitė
  2. Titas Mitkevičius                                        2. Judrė Panavaitė
  3. Vincas Janušas                                           3. Laura Korsakovaitė
  4. Julius Monkus

Asmeninių varžybų prizininkai:

  1. Nojus Gustys (Telšiai)                                      1. Karolina Kuznecova (N.Akmenė)
  2. Lukas Laketčenko (Šalčininkai)                   2. Laura Korsakovaitė (Jonava)
  3. Povilas Rimkevičius (Joniškis)                     3. Neda Mackevičiūtė (Kaunas)
  4. Titas Mitkevičius (Telšiai)                               4. Rugilė Panavaitė (Jonava)

Žaidynių vyr. sekretorius                                           Romualdas Franckaitis                                                                                                                                                                        

English EN Lithuanian LT