Lietuvos stalo tenisininkai iškovojo medalį Europos studentų žaidynėse

Puikiai startavę VDU Švietimo akademijos stalo tenisininkai, antrąją žaidynių dieną pasipuošė bronzos medaliais. Tai pirmasis medalių komplektas kurį iškovojo Lietuvos studentai Koimbros mieste vykstančiose EUSA žaidynėse.

Priminsime, kad VDU universiteto stalo teniso vaikinų komanda pateko į pogrupį su University of Lorraine (Prancūzija), University of Eastern Finland (Suomija) ir šeimininkais University of Coimbra (Portugalija). Didesnio pasipriešinimo nesulaukę lietuviai įveikė visus tris pogrupyje buvusius varžovus ir pateko į aštuntfinalį.

Aštunfinalyje laukė University of Applied Sciences St. Polten sportininkai iš Austrijos. Po permainingos ir emocingos kovos Lietuvos stalo tenisininkai iškovojo pergalę 3:1. Kovoje dėl vietos finale lietuviai atsitrenkė į lenkų barjerą, kuris buvo per aukštas. Pralaimėta 0:3 ir užimta trečia vieta.

„Buvo labai geri burtai ir gavom palankius varžovus, – po varžybų kalbėjo stalo teniso komandos kapitonas Matas Vilkas. – Kova su austrais buvo tokia penkiasdešimt ant penkiasdešimt, džiaugiamės, kad pavyko nugalėti. O lenkai buvo tiesiog stipresni. Jie mums puikiai pažįstami iš jaunučių, jaunių rinktinių laikų, tikrai stiprūs sportininkai.“

Vakar puikiai startavusios LSU universiteto rankininkės ir 49:9 nugalėjusios University of Coimbra (Portugalija) sportininkes, šiandien lietuvės turėjo pripažinti serbių pranašumą. University of Belgrade (Serbija) universiteto rankininkėms buvo pralaimėta minimaliai – 27:28. Rezultatyviausia mūsų komandoje buvo 11 įvarčių pelniusi Audinga Kniubaitė.

„Priešinkės buvo labai stiprios, kaip ir visos buvusios Jugoslavijos šalių komandos, – po pralaimėtų rungtynių kalbėjo LSU treneris Antanas Skarbalius. – Mes žaidėme lygiai, o sporte gali vieną kartą laimėti viena komanda, kitą kartą kita. Tikiu, kad šis pralaimėjimas atsilieps teigiamai prieš ketvirfinalio rungtynes.“

Liepos 17 d. ketvirfinalyje lietuvės susitiks su B grupės nugalėtojomis Aix-Marseille University (Prancūzija) rankininkėmis.

Medžiaga priklauso: Lietuvos studentų sporto asociacijai

Attachment

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT