KORNELIJA RILIŠKYTĖ – ABSOLIUTI LIETUVOS JAUNUČIŲ ŽAIDYNIŲ ČEMPIONĖ

Rugsėjo 15-16 d. vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės (2003-2006 m.)

Finalinis žaidynių etapas vyko sporto mokyklos „Tauras“ salėje.

LSTA prezidentė Inga Navickienė apdovanojo žaidynių nugalėtojus ir prizininkus.

Žaidynėse buvo 4 rungtys: asmeninės, mergaičių dvejetai, berniukų dvejetai ir mišrūs dvejetai. Iš viso dalyvavo 30 mergaičių ir 34 berniukai.

Labai netikėtas buvo mergaičių finalas, kuriame dėl aukso medalio susitiko kovoti Kornelija Riliškytė (sporto mokykla „Tauras“) su Simona Rimkevičiūte (Joniškio sporto centras). Rezultatu 3:0 Kornelija lengvai  nugalėjo priešininkę ir tapo asmeninių varžybų čempione.

Dėl trečios vietos kovojusi Laura Abaravičiūtė („Naujųjų žvaigždžių“ sporto klubas) rezultatu 3:1 nugalėjo Gerdą Šišanovaitę (SM „Tauras).

 

 

 

 

Mergaičių asmeninės varžybos:

I -a vieta Kornelija Riliškytė

II-a vieta Simona Rinkevičiūtė

III-ia vieta Laura Abaravičiūtė

IV-a vieta Gerda Šišanovaitė

V-a vieta Elzė Danilkevičiūtė

VI-a vieta Neda Mackevičiūtė

VII-a vieta Karolina Kuznecova

VIII-a vieta Kamilė Stankevičiūtė

IX-a vieta Emilija Riliškytė

X-a vieta Gabrielė Strodomskytė

Berniukų finale susitiko Lukas Rimkus (SM „Tauras“) su Luku Laketčenko (Šalčininkų SM).

Dėl trečios vietos rungėsi Aleksandras Chmelevskis (sporto mokykla „Gaja“) su Nojum Augustinavičiumi ( Alytaus sporto centras). Aleksandras įveikė Nojų rezultatu 3:0 ir išsikovojo III-ią vietą.

Berniukų asmeninių varžybų 10-ukas:

I-a vieta Lukas Rimkus

II-a vieta Lukas Laketčenko

III-ia vieta Aleksandras Chmelevskis

IV-a vieta Nojus Augustinavičius

V-a vieta Irmantas Daukontas

VI-a vieta Marijus Jučinskas

VII-a vieta Martynas Glodenis

VIII -a vieta Vilius Kavaliauskas

IX-a vieta Gytis Knezius

X-a vieta Rokas Kisielius

Mergaičių dvejetų rungtyje prizines vietas iškovojo:

I-a vieta Emilija Riliškytė su Kornelija Riliškyte

II-a vieta Miglė Mortūnaitė su Laura Abaravičiūte

III-ia vieta Karolina Kuznecova su Gabriele Strodomskyte

 

Berniukų dvejetų prizininkai:

I -a vieta Marijus Jučinskas su Luku Laketčenko

II-a vieta Irmantas Daukontas su Luku Rimkumi

III-ia vieta Gytis Knezius su Martynu Glodeniu

Mišrių dvejetų prizininkai:

I-a vieta Lukas Laketčenko su Kornelija Riliškyte

II-a vieta Irmantas Daukontas su Emilija Riliškyte

III-ia vieta Gytis Knezius su Laura Abaravičiūte

Lietuvos stalo teniso asociacija sveikina visus dalyvius, prizininkus, trenerius.

Dėkojame teisėjams už darbą!

Attachment

English EN Lithuanian LT