GRUODŽIO 11 D. VYKO LSTA VK NARIŲ POSĖDIS

Gruodžio 11 d. vyko LSTA VK narių posėdis, Vilniuje. Posėdžio metu buvo patvirtintas 2019 m. LSTA varžybų kalendorius, 2019 m. LSTA varžybų nuostatai ir suaugusių rinktinės sudarymo kriterijai. Posėdžio protokolą rasite čia: http://www.stalotenisas.lt/wp-content/uploads/2017/08/2018-12-11-VK-protokolas-.pdf

Tą pačią dieną vyko sportininkų, nusipelniusių 2018 m. pagerbimo ceremonija. Sportininkams už jų pasiekimus padėkojo LSTA prezidentė Inga Navickienė ir  apdovanojo piniginiais prizais. Buvo pagerbta Rūta Paškauskienė už Europos čempionate iškovotą bronzos medalį mišrių dvejetų rungtyje su serbu Aleksandru Karakaševičiumi. Lietuvos vyrų rinktinė šiemet sėkmingai startavo pasaulio čempionate ir trečiame divizione iškovojo aukso medalį bei pateko į aukštesnį divizioną, ko jau metų metus ir siekė. Jaunoji sportininkė Kornelija Riliškytė pasaulio jaunučių čempionate, dvejetų rungtyje su rumune Elena Zaharia iškovojo bronzos medalį. Prezidentė taip pat pasidžiaugė ir Emilija Riliškyte, nes Kornelija turi puikią treniruočių partnerę ir laukiame Emilijos proveržio ateinančiais metais.

Prezidentė  padėkojo už bendradarbiavimą Vilniaus „Tauras“ sporto mokyklos direktoriui Juozui Pilkauskui ir įteikė jam padėkos raštą.

 

English EN Lithuanian LT