SAVAITGALĮ VYKO PIRMIEJI LYGŲ FINALAI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 30 d., Kaune vyko 2 lygos finalinės varžybos. Šios lygos nugalėtojais tapo Kauno miesto komanda „DEXTERA – 2“ (komandos nariai: Audrius Radžiūnas, Edgaras Knyzeris, Gediminas Uselis, Algirdas Sriubas, komandos vadovas Donatas Petrauskas). 2 vietą užėmė taip pat Kauno miesto komanda – „IMLITEX-2“ (Vilius Vasaris, Pijus Juška, Salvijus Vaitekūnas, komandos vadovas Donatas Petrauskas). 3-ią vietą iškovojo Vilniaus miesto komanda „Reaktorius-1“ (komandos nariai: Andrejus Genzuras, Dainius Biekša, Marius Urbelis, Eduardas Afanasjevas, komandos vadovas Andrejus Genzuras).

Kovo 31 d. Panevėžyje vyko 3 lygos finalinis turas. 3 lygos nugalėtojais tapo ir aukso medaliu bei nugalėtojų taure buvo apdovanota Kauno miesto komanda „SM GAJA-FUKSAS“ (komandos nariai:Rokas Kisielius, Paulius Kisielius, Aleksandras Chmelevskis, Darius Stankevičius, komandos vadovas Viktoras Stankevičius). 2 vietos laimėtojai – Vilniaus miesto komanda “ N.Ž.-2″ (Einius Steponavičius, Šimonas Lukša, Vakaris Adomaitis, komandos vadovas Khen Alon), bronzos medalių laimėtojais tapo „Sostinės STK“ komanda, kuriai atstovavo Mantas Garbuzas, Darius Siaurusaitis, Giedrius Gailiūnas, Aurimas Kropas, komandos vadovas Mantas Garbuzas.

Kaune, kovo 31 d., IV lygoje aukso medalį iškovojo „Raudona Juoda-Dextera “ , komandos nariai –  Andrius Gedgaudas, Donatas Petrauskas, Vidmantas Demenius, komandos vadovas Donatas Petrauskas. 2 vietą užėmė Panevėžio komanda „Virusai“, kuriai atstovavo Egidijus Ribokas, Paulius Uliackas, Kęstutis Uliackas, Bronius Kišūnas, Mindaugas Steponkus, komandos vadovas Egidijus Ribokas. 3 vietą iškovojo „SC Jonava“ komanda, jos nariai: Deividas Balsys, Osvaldas Melinauskas, Nedas Čarnevičius, Arminas Palaima, komandos vadovas Saulius Bureika.

B regiono lygos finalas vyko Naujojoje Akmenėje, kovo 31 d. Šios lygos čempionais tapo „Rokis-4“ komanda, kuriai atstovavo Alvydas Kulikauskas, Aidas Žemaitis, Valdemaras Valantinavičius, Rolandas Lapšinovas, komandos vadovas Valdemaras Valantinavičius. 2 vietos laimėtojai – komanda „Aukšta įtampa“ (komandos nariai: Šarūnas Žemaitaitis, Šarūnas Pronckus, Paulius Liaugaudas, Valdas Vainoris, komandos vadovas Šarūnas Žemaitaitis). 3 vietą iškovojo Vilniaus rajono komanda „Mickūnai“, kuriai atstovavo Markas Vaitonis, Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič, Lukas Suboč, komandos vadovas Markas Vaitonis).

 

Attachment

English EN Lithuanian LT