ŠIANDIEN LIETUVOS RINKTINĖ IŠVYKS Į PASAULIO ČEMPIONATĄ

Balandžio 21-28 dienomis, Budapešte vyks pasaulio asmeninis čempionatas. Jame bus asmeninės, moterų, vyrų ir mišrių dvejetų rungtys. Čempionate dalyvaus žaidžiančioji trenerė, garsiausia ir geriausia, Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė, šešiolikmetė Kornelija Riliškytė, Augustė Melaikaitė,  Alfredas Udra, Tomas Mikutis, vyrų rinktinės treneris Artūras Orlovas. Medardas Stankevičius turėjęs vykti į čempionatą susirgo ir nebevyks.

Su delegacija vyks ir Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė Inga Navickienė, kuri dalyvaus tarptautinės stalo teniso federacijos rengiamuose susirinkimuose, Šiaurės šalių susitikime, Europos stalo teniso sąjungos kongrese.

Varžybose yra 60 moterų pogrupių, po 3, kai kuriuose ir po 4 žaidėjas. Rūtos Paškauskienės pogrupis nr.35. Pirmą susitikimą R. Paškauskienė (ITTF – 138) žais balandžio 21 d. 13 val. Vengrijos laiku, su Alam Moumita iš Bangladešo (ITTF – 444), po šio susitikimo, mūsų atstovė žais su Jungtinių Amerikos Valstijų atstove, šešiolikmete Wang Amy (ITTF-273).

Tuo pačiu metu kaip ir Rūta,  34-ame pogrupyje žais šių metų Lietuvos čempionė Kornelija Riliškytė (ITTF – 277). Jos varžovės – Kirgizijos atstovė Aiazbekova Nurkyz (ITTF -444) ir serbė Todorovič Andrea (ITTF-135).

Augustė Melaikaitė (ITTF-742 ) 51-ame pogrupyje  susitiks su Su Pei-Ling (ITTF-211) iš Taipėjaus ir su tailandiete 21-ių metų Paranang Orawan (ITTF-172).

Vyrų asmeninėse varžybose yra 79 pogupiai kurie sudaryti iš 3 ir 4 žaidėjų. Daugkartinis Lietuvos čempionas Alfredas Udra (ITTF -478) 10-ame pogrupyje pirma susitikimą žais su AL-Mandhari Haitham (ITTF-681) iš Omano. Po šio susitikimo žais prieš Brazilijos atstovą, 91-ą pasaulio raketę Monteiro Thiago.

Tomas Mikutis (ITTF -257) pogrupyje nr. 54 kovos su septyniolikmečiu Švedijos atstovu Moregard Truls (ITTF – 153) ir su škotu Cameron Niall (ITTF – 862).

Visą informaciją apie stalo teniso pasaulio čempionatą rasite čia https://www.ittf.com/tournament/5000/2019-world-championships/

2019-WTTC-Media-Guide_Web2

Attachment

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT