VENGRIJOS MINI JAUNUČIŲ ATVIRAME ČEMPIONATE LIETUVĖS IŠKOVOJO BRONZOS MEDALĮ!

Sausio 3-5 dienomis Budapešte vyko atviras Vengrijos mini jaunučių ir jaunučių čempionatas. Varžybose dalyvavo 99 mergaitės ir 154 berniukai iš įvairių Europos valstybių. Sportininkai varžėsi 3 amžiaus grupėse: mini jaunučiai iki 11 metų, jaunučiai iki 13 metų ir iki 15 metų komandinėse ir asmeninėse rungtyse.

Komandinėje rungtyje sėkmė lydėjo Lietuvos atstovių komandą, kuri varžėsi amžiaus grupėje iki 13 metų tarp 32 komandų. Tai Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ sportininkės Lukrecija Juchnaitė ir Gabija Abaravičiūtė, vadovaujamos trenerės Jolantos Prūsienės. Mergaičių komanda pogrupyje iškovojo 1 vietą ir pateko į pagrindinę lentelę, kur tik pusfinalyje jas sustabdė Vengrijos komanda, kuriai pralaimėjo 1:3 ir iškovojo bronzos medalį.

Sveikiname sportininkes Lukrecija Juchnaitę ir Gabiją Abaravičiūtė bei trenerę Jolantą Prūsienę su puikiu rezultatu!