SEMINARAI STALO TENISO TRENERIAMS

Kviečiame dalyvauti seminaruose gegužės 5,6,7 dienomis, nuotoliniu būdu.

Seminarų datos ir temos:

Gegužės 5 d. 10.00 – 13.00, prof. Albertas Skurvydas. Viskas apie tempimo pratimus. Lektorius yra vienas žinomiausių Lietuvos sporto mokslo atstovų ir seminaro metu pasidalins naujausiomis žiniomis apie tempimo pratimus.

Gegužės 6 d. 10.00 – 13.00, gyd. Dalius Barkauskas. Laikysenos svarba gyvenime ir sporte. Lektorius yra vienas žinomiausių Lietuvos sporto medicinos atstovų ir seminaro metu pasidalins žiniomis apie laikysenos svarbą.

Gegužės 7 d. 10.00 -13.00, doc. dr. Sandrija Čapkauskienė. Tarpinis badavimas, Keto, mažo angliavandenių kiekio dietos (Low carb) – jų privalumai ir trūkumai, pritaikomumas sporte. Lektorė yra Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė.

 Seminaro dalyviams bus išduoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val. už vieną seminarą.)

20 trenerių,kurie užsiregistruos greičiausiai seminare dalyvaus nemokamai. Jų išlaidas padengs LSTA. Kas nespės užsiregistruoti ir patekti į laimingųjų 20-uką, sudarysime galimybę dalyvauti visuose seminaruose už 25,50 Eur.Lietuvos stalo teniso rinktinių treneriams teikiama pirmenybė dalyvauti seminaruose. Jiems negalioja aukščiau išvardinta sąlyga, tačiau registracija būtina.

Registracija vykdoma iki š.m. balandžio 30 d. 13 val.

Registruokitės: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY9gaRas-K8k7qecybdjrpiK8J5aCt0_-iccnnWQ6D90b5Ag/viewform?vc=0&c=0&w=1

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT