Lietuvos pajėgiausi jauniai – EMILIJA RILIŠKYTĖ IR ROKAS KISIELIUS

Šiandien vyko Lietuvos 2020 m. pajėgiausių jaunių TOP-12 pirmenybės (gim.m. 2003 ir jaunesni), Šalčininkuose. Finale, išsiaiškinti pačio pajėgiausio pirmenybių nugalėtojo vardo susitiko Irmantas Daukontas (treneris Raimondas Jackevičius, Mažeikių SM) ir Rokas Kisielius (treneris Viktoras Stankevičius, SM „Gaja“). Rezultatu 4:0 nugalėjo Rokas Kisielius ir buvo apdovanotas nugalėtojo taure. Dėl trečios vietos kovojo Šimonas Lukša (treneris Hen Alon) su Aleksandru Chmelevskiu (treneris Viktoras Stankevičius, SM „Gaja“). Aleksandras Chmelevskis rezultatu 3:2 įveikė priešininką ir iškovojo trečią vietą.

Merginų finale susitiko dvi SM „Tauras“, trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinės – Emilija Riliškytė su Laura Abaravičiūte. Emilija Riliškyte 4:2 nugalėjo ir tapo šių pirmenybių nugalėtoja. Dėl trečios vietos susitiko ir Marija Mikalauskytė (treneris Artūras Orlovas SM „Tauras“) ir Lukrecija Juchnaitė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“). M. Mikalauskytė sunkioje kovoje iškovojo trečią vietą, nugalėjusi priešininkę rezultatu 3:2.