Nuotoliniai mokymai SPORTUOJANTIEMS MOKSLEIVIAMS (16-19 m.)

Kviečiame į nemokamus nuotolinius mokymus, SPORTUOJANTIEMS MOKSLEIVIAMS Kauno ir Vilniaus regionuose (moksleiviai nuo 16 metų). 

Mokymų tema: Laiko planavimas

Mokymų trukmė: 8 akad. val.

Mokymų vieta: Zoom platforma 💻

📌Mokymuose bus koncentruojamasi į sportuojančių moksleivių kompetencijos didinimą, suteikiant reikiamas žinias apie laiko planavimą. Per mokymus dalyviai, visų pirma, išgirs laiko planavimo sėkmės istoriją – Brigita Virbalytė – asmuo, sėkmingai daugelį metų derinanti ne tik profesionalios sportininkės ir sporto žurnalistės profesijas, tačiau ir kitas veiklas – studijas, darbą Nacionalinėje sportininkų asociacijoje ir kitose organizacijose. Nuo asmeninės prizmės bus pereinama į teorinę dalį, kurioje toliau bus gilinamasi į:

📍efektyvų laiko panaudojimą;
📍prioritetų svarbą;
📍darbų klasifikaciją;
📍kelių veiklų derinimą;
📍discipliną;
📍vertybes.

 

📌Mokymuose bus suteiktos ne tik reikiamos žinios apie laiko planavimą, tačiau ir suformuoti tinkami įgūdžiai per diskusiją bei praktines užduotis.

 

⌛Mokymų data ir laikas regionams:

KAUNO REGIONAS
1-ieji mokymai – vasario 15 d. 11:00 val. iki 14:00 val.
2-ieji mokymai – vasario 17 d. 13:00 val. iki 16:00 val.

Registracijos forma Kauno regionui: https://bit.ly/39RpqLy 

VILNIAUS REGIONAS

1-ieji mokymai – vasario 18 d. 11:00 val. iki 14:00 val.
2-ieji mokymai – vasario 19 d. 11:00 val. iki 14:00 val.

Registracijos forma Vilniaus regionui: http://bit.ly/3cRLrLQ

Mokymų lektorė:
Brigita Virbalytė, daugelį metų dvikryptę karjerą derinanti, daugkartinė Lietuvos sportinio ėjimo čempionė, olimpietė, Lietuvos rekordininkė ir nuo 2006 m. LRT dirbanti sporto žurnalistė. Be to, ji yra viena iš Nacionalinės sportininkų asociacijos steigėjų, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Generalinės asamblėjos ir Sportininkų komisijos narė.

🚩Plačiau informaciją apie šį projektą ir organizuojamus mokymus galite sekti mūsų Facebook profilyje ir Instagram profilyje 

 

Kontaktai: dvikrypte@lsu.lt 

Projektas ,,Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Attachment

Nepavyko rasti.

English EN Lithuanian LT