VILNIEČIAI – LIETUVOS JAUNIŲ KOMANDINIO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI

Gegužės 26 d. vyko Lietuvos jaunių (gim.m. 2002 ir jaunesni) komandinis čempionatas. Vaikinų grupėje dalyvavo 10 komandų: Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Šiauliai, Šalčininkai, Mažeikiai, Telšiai, Jonava, Širvintos, Šilutė. Vilniaus SM „Tauras“ komanda  įveikė visas 9 komandas. Vilniaus komandai atstovavo: Šimon Lukša, Lukas Rimkus, Jagor Larkov, Dovydas Genzuras, Ervinas Uzialo. Antrą vietą iškovojo Panevėžio sporto centro auklėtiniai, jų komandai atstovavo: Gytis Knezius, Martynas Glodenis, Džiugas Garbauskas, Danas Šimkus, Orestas Pilaitis. Trečią vietą iškovojo Kauno SM „Gaja“ auklėtiniai. Komandai atstovavo Rokas Kisielius, Paulius Kisielius, Vilius Kavaliauskas, Aleksas Vinogradovas, Justas Jūronas.

Merginų nugalėtojų komandos atstovės vilnietės pelnė visus įmanomus 8 taškus ir iškovojo čempionių titulą. SM „Tauras“ komandai atstovavo: Deimantė Adlytė, Gabija Abaravičiūtė, Ugnė Grincevičiūtė, Marija Mikalauskytė, Lukrecija Juchnaitė. Antrą vietą iškovojo ir sidabro medaliais pasipuošė Kauno SM „Gaja“ sportininkės: Neda Mackevičiūtė, Eivilė Abramavičiūtė, Elzė Danilkevičiūtė, Kamilė Stankevičiūtė, Meida Mackevičiūtė. Trečią vietą iškovojo Šalčininkų merginų komanda. Komandai atstovavo: Veronika Romaško, Julija Valiukevič, Evelina, Zdanovič.

Varžybos vyko Telšių arenoje, varžybų vyr. teisėjas Remigijus Gustys.