Get Adobe Flash player
Lietuvos stalo teniso asociacija


       DELFI.TV FINALŲ 
         TRANSLIACIJA

           TIESIOGINĖ
        TRANSLIACIJA

          REZULTATAI
     DALYVIŲ SĄRAŠAS
       TVARKARAŠTIS



  LYGŲ REZULTATUS
               SIŲSTI

  rezultatai@stalotenisas.lt

       





Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato rezultatai

                                                                                                              

 LIETUVOS  JAUNIŲ  ČEMPIONATO

 

E  Z  U  L  T  A  T  A  I

 

Šilalė, 2010 04 17 – 18

 

 

Vienetų varžybos

 

                1. Tomas Mikutis (Laukuva)                              1. Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)

                2. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                      2. Gabriela Amelina (Vilnius)

                3. Alfredas Udra (Klaipėda)                               3. Viktorija Stirbytė (Šilalė)

 

Dvejetų varžybos

 

                1. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                      1. Karolina Vaičiulytė (Laukuva)

                  Alfredas Udra (Klaipėda)                                   Viktorija Stirbytė (Laukuva)

                2. Tomas Mikutis (Laukuva)                              2. Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)

                    Tadas Petkevičius (Šilalė)                                   Ugnė Baskutytė (Kaunas)

                3. Deivydas Ščevinskas (Panevėžys)                  3. Kristina Petrauskaitė (Kaunas)                     

                    Audrius Kairys (Vilkaviškis)                              Monika Kavaliūnaitė (Kaunas)

                3. Jokūbas Biveinis (Vilnius)                              3. Modesta Vaitkevičiūtė (Šiauliai)

                    Tomas Lebed (Šalčininkai)                                 Gintarė Pečkytė (Kaunas)

 

Mišrūs dvejetai

 

                                                   1. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                                                                

                                                       Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)                                                   

                                                   2. Tomas Mikutis (Šilalė)              

                                                       Gabriela Amelina (Vilnius)            

                                                   3. Tadas Petkevičius (Šilalė)                                                     

                                                       Viktorija Stirbytė (Šilalė)

                                                   3. Deivydas Ščevinskas (Panevėžys)

                                                       Ingrida Preidžiūtė (Panevėžys)

 

 

SVEIKINAME

NUGALĖTOJUS

IR TRENERIUS!!!!!

Paskutinis mėnuo Vasaris 2016 Kitas mėnuo
P A T K P Š S
week 5 1 2 3 4 5 6 7
week 6 8 9 10 11 12 13 14
week 7 15 16 17 18 19 20 21
week 8 22 23 24 25 26 27 28
week 9 29

Artimiausi renginiai

2016-02-20, Šešt -
Lietuvos jaunučių čempionatas
Reklaminis skydelis