Get Adobe Flash player
Lietuvos stalo teniso asociacija

Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato rezultatai

                                                                                                              

 LIETUVOS  JAUNIŲ  ČEMPIONATO

 

E  Z  U  L  T  A  T  A  I

 

Šilalė, 2010 04 17 – 18

 

 

Vienetų varžybos

 

                1. Tomas Mikutis (Laukuva)                              1. Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)

                2. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                      2. Gabriela Amelina (Vilnius)

                3. Alfredas Udra (Klaipėda)                               3. Viktorija Stirbytė (Šilalė)

 

Dvejetų varžybos

 

                1. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                      1. Karolina Vaičiulytė (Laukuva)

                  Alfredas Udra (Klaipėda)                                   Viktorija Stirbytė (Laukuva)

                2. Tomas Mikutis (Laukuva)                              2. Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)

                    Tadas Petkevičius (Šilalė)                                   Ugnė Baskutytė (Kaunas)

                3. Deivydas Ščevinskas (Panevėžys)                  3. Kristina Petrauskaitė (Kaunas)                     

                    Audrius Kairys (Vilkaviškis)                              Monika Kavaliūnaitė (Kaunas)

                3. Jokūbas Biveinis (Vilnius)                              3. Modesta Vaitkevičiūtė (Šiauliai)

                    Tomas Lebed (Šalčininkai)                                 Gintarė Pečkytė (Kaunas)

 

Mišrūs dvejetai

 

                                                   1. Arnoldas Domeika (Mažeikiai)                                                                

                                                       Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas)                                                   

                                                   2. Tomas Mikutis (Šilalė)              

                                                       Gabriela Amelina (Vilnius)            

                                                   3. Tadas Petkevičius (Šilalė)                                                     

                                                       Viktorija Stirbytė (Šilalė)

                                                   3. Deivydas Ščevinskas (Panevėžys)

                                                       Ingrida Preidžiūtė (Panevėžys)

 

 

SVEIKINAME

NUGALĖTOJUS

IR TRENERIUS!!!!!

Paskutinis mėnuo Birželis 2016 Kitas mėnuo
P A T K P Š S
week 22 1 2 3 4 5
week 23 6 7 8 9 10 11 12
week 24 13 14 15 16 17 18 19
week 25 20 21 22 23 24 25 26
week 26 27 28 29 30

Artimiausi renginiai

Nėra įvykių
Reklaminis skydelis