Kalendorius

2019 LSTA VARŽYBŲ NUOSTATAI

2019 LSTA KALENDORIUS

DataVaržybų pavadinimasVaržybų vietaVyriausias teisėjasVaržybų vykdytojas
Sausio 4-6 d.Vengrijos mini jaunučių OPENBudapest, VengrijaETTU
Sausio 5 d.2 lygos pirmenybių 3 turasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Sausio 6 d.4 lygos pirmenybių 4 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 11-12 d.Lietuvos komandinio čempionato 5 turasPagal tvarkaraštį LSTA
Sausio 12 d.B regionų lygos pirmenybių 5 turasPagal tvarkaraštįLSTA
Sausio 13 d.Lietuvos jaunių (2001m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Sausio 15-20 d.Vengrijos OPENBudapest, VengrijaETTU
Sausio 19 d.1 lygos pirmenybių 4 turasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Sausio 19 d.„A“ regionų lygos pirmenybių 4 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 19 d.„Žalgirio“ sporto žaidynėsSD „Žalgiris“
Sausio 20 d.4 lygos pirmenybių 5 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 23 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunimo pirmenybės (į Lietuvos jaunimo čempionatą)LSTA
Sausio 26 d.Lietuvos jaunimo čempionatasLSTA
Sausio 26-27 d.J. Urbšienės tarptautinis turnyrasŠiauliaiV. Sereika
Sausio 27 d.LSTA taurės 3 etapasMažeikiaiLSTA
Vasario 1-2d. Lietuvos komandinio čempionato 6 turasPagal tvarkaraštį LSTA
Vasario 1-4 d.Europos U-21 čempionatasPagal tvarkaraštįETTU
Vasario 2 d.2 lygos pirmenybių 4 turasPagal tvarkaraštįV. FranckaitisLSTA
Vasario 3 d.Lietuvos mokyklų žaidynėsZonoseLMNŠC
Vasario 6 d. Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunučių pirmenybės (į Lietuvos jaunučių čempionatą)
Vasario 9-10 d.Lietuvos jaunučių čempionatasLSTA
Vasario 12 d.Šiaulių miesto vaikų (2006 m.g. ir jaunesni berniukai, 2008 m.g. ir jaunesnės mergaitės) pirmenybėsŠiauliaiSM Dubysa
Vasario 13-17 d.Čekijos jaunių-jaunučių OPENČekijaETTU
Vasario 16-17 d.Miestų, rajonų čempionataiMiestai, rajonai
Vasario 20 d.Rajonų gr.ir Alytaus m. bei Klaipėdos suaugusiųjų pirmenybės (į Lietuvos čempionatą)LSTA
Vasario 20-24 d.Švedijos jaunių-jaunučių OPENŠvedijaETTU
Vasario 23 d.Lietuvos čempionato I etapasKaunasLSTA
Vasario 24 d.‚,A‘‘regionų lygos pirmenybių 5 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Vasario 24 d.3 lygos pirmenybių 4 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Vasario 24 d.4 lygos pirmenybių 6 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 1-3 d.Lietuvos čempionato II etapasVilniusLSTA
Kovo 9 d.1 lygos pirmenybių 5 turasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Kovo 9 d.„A“ regionų lygos pirmenybių 6 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 10 d.Miestų, mokyklų tarpzoninės žaidynėsPagal tvarkaraštįLMNŠC
Kovo 12d.Šiaulių miesto vaikų (2008 m.g. ir jaunesni berniukai, 2009 m.g. ir jaunesnės mergaitės) pirmenybėsŠiauliaiSM Dubysa
Kovo 13 d.Rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos m. jaunių pirmenybės (į Lietuvos jaunių čempionatą)LSTA
Kovo 16-17 d.Atviras Lietuvos neįgaliųjų čempionatasŠalčininkai
Kovo 16-17 d.Lietuvos jaunių čempionatasLSTA
Kovo 20-24 d.Italijos jaunių, jaunučių OPENItalijaETTU
Kovo 22-23 d.Lietuvos komandinio čempionato 7 turasPagal tvarkaraštį LSTA
Kovo 23 d.„B“ regionų lygos 6 turasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 24 d.LSTA taurės 4 etapasVilniusLSTA
Kovo 30 d.2 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Kovo 31 d.‚,B‘‘ regionų lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 31 d.3 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 31 d.4 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 5 d.Lietuvos jaunių (2003m.g.) komandinių pirmenybių finalasLMNŠČ
Balandžio 6 d.Pasaulinė stalo teniso diena
Balandžio 6 d.I lygos pirmenybių 6 turasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Balandžio 6 d.,,A‘‘ regionų lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 7 d.Lietuvos šeimų čempionatasVilniaus r.A. Litvinas
Balandžio 6-7 d.Lietuvos komandinio čempionato 8 turasPagal tvarkaraštį LSTA
Balandžio 10-14 d.Prancūzijos jaunių, jaunučių OPENPrancūzijaETTU
Balandžio 13-14 d.Lietuvos jaunučių (2005m.g) komandinių-asmeninių pirmenybių finalasLMNŠC
Balandžio 14 d.Lietuvos studentų čempionatasKaunasLSSA
Balandžio 13-14d.Baltijos šalių veteranų čempionatasPrienaiLSTA
Balandžio 15-19d. Belgijos jaunių-jaunučių OPENBelgijaETTU
Balandžio 16 d.Šiaulių miesto vaikų ŠiauliaiSM Dubysa
( 2010 m.g. ir jaunesnės mergaitės ir berniukai) pirmenybės
Balandžio 20 d.Lietuvos komandinio čempionato finalasVilniusLSTA
Balandžio 21-28 d.Pasaulio asmeninis čempionatasBudapeštasITTF
Balandžio 24 d.Lietuvos jaunučių (2006m.g.) asmeninės pirmenybėsZonoseLMNŠC
Balandžio 25-26 d.Lietuvos jaunučių (2007 m.g) komandinių-asmeninių pirmenybių finalasŠalčininkaiLMNŠC
Balandžio 27 d.Lietuvos pajėgiausių jaunių (2001m.g) ir jaunučių (2004m.g) TOP-12 pirmenybėsLSTA
Balandžio 28 d.Širvintų - SM taurėŠirvintosSM
Gegužės 1 d.Lietuvos mini jaunučių (2008 m.g) asmeninės pirmenybėsZonose
Gegužės 4-5 d.Lietuvos jaunučių (2006m.g) asmeninių pirmenybių finalasVilniusLMNŠC
Gegužės 11-12 d.Lietuvos mini-jaunučių (2008 m.g) asmeninių pirmenybių finalinės varžybosVilniusLMNŠČ
Gegužės 11 d.LSTA taurės finalas
Gegužės 16-18 d.Trenerių V. Šimanskienės ir V. Moskovkos tarptautinis atminimo turnyrasJonavaS.BureikaJKKSC
Gegužės 18-19 d.Europos čempionato antras etapasETTU
Gegužės 22-26 d.Lenkijos jaunių-jaunučių OPENLenkijaETTU
Gegužės 24-26d.Tarptautinis stalo teniso turnyras PrahojeČekijaČTTU
Birželio 1-2 d.Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybosLMNŠC
Birželio 7-9 d.Lietuvos senjorų čempionatasPrienaiLSTA
Birželio 14-16d.Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviras čempionatas Br. Balaišienei atmintiVilniusLSTA
Birželio 21-23 d.Šiaurės Europos šalių jaunių-jaunučių čempionatasHaapsalu, EstijaESTF
Birželio 22-29 d.Europos žaidynėsMinskas, Baltarusija
Birželio 29 d.Baltijos šalių jaunių TOP-10 pirmenybėsEstijaESTF
Liepos 1-6 d.Europos veteranų čempionatasBudapeštas, VengrijaETTU
Liepos 7-9 d.Baltijos jūros šalių žaidynėsŠvedijaETTU
Liepos 3-14 d.UniversiadaNapolis, ItalijaETTU
Liepos 7-16 d.Europos jaunių-jaunučių čempionatasOstrava, ČekijaETTU
Rugpjūčio 13-18 d.Bulgarijos OPENBulgarijaETTU
Rugpjūčio 17-18 d.VSTA tarptautinis stalo teniso turnyras “KLAIPĖDA OPEN” KlaipėdaVSTA
Rugpjūčio 20-25d.Čekijos OPENOlomouc, ČekijaETTU
Rugpjūčio 23-25 d.Europos mini jaunučių čempionatasShiltingheim, PrancūzijaPSTF
Rugpjūčio 24-25 d.Baltijos šalių čempionatasLietuvaLSTA
Rugsėjo 7-8 d.SK“Sidabra“ taurės varžybosJoniškisR.FranckaitisSK“Sidabra“
Rugsėjo 18-22 d.Kroatijos jaunių-jaunučių OPENKroatijaETTU
Rugsėjo 19 d.Pirmenybės į Lietuvos jaunučių (2005m.g) ,,Olimpinių vilčių“ varžybasAlytusL. Bubnelytė
Rugsėjo 21-22 d.Tarptautinis turnyras ,,Kaunas open“Varžybos atšauktosR.StankevičiusSTA“Topsas“
Rugsėjo 24-28 d.Serbijos jaunių-jaunučių OPENSerbijaETTU
Rugsėjo 28-29 d.Lietuvos jaunučių(2005m.g) ,,Olimpinių vilčių“ pirmenybių finalinės varžybosŠalčininkai V. FrizelisLSTA
Spalio 1-6 d.Švedijos OPENStockholm, ŠvedijaETTU
Spalio 2-6 d.Slovėnijos jaunių-jaunučių OPENOtočec, SlovėnijaETTU
Spalio 4-5 d.Lietuvos komandinio čempionato 1 ratasPagal tvarkaraštį LSTA
Spalio 4-6 d.Europos jaunių TOP-10Nordvisk, OlandijaETTU
Spalio 5 d.,,B“ regionų lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 5-6 d.Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ prizams laimėtiUtenaS. ŠližysLSD „Žalgiris“
Spalio 6 d.3 lygos pirmenybių 1ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 6 d.4 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 8-12 d.Makedonijos jaunių ir jaunučių OPENSkopje, MakedonijaETTU
Spalio 8-13d.Vokietijos OPENBremen, VokietijaETTU
Spalio 12 d.1 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Spalio 12 d.,,A“regionų lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 13 d.2 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Spalio 16-20 d.Lenkijos OPENVladislavova, LenkijaETTU
Spalio 19 d.Lietuvos pajėgiausių jaunių (2002 m.g) TOP-12 pirmenybėsŠalčininkaiLSTA
Spalio 19-20 d.Tarptautinis nusipelniusio trenerio V.Giedraičio atminimo turnyrasTelšiaiR.GustysSM
Spalio 25-26 d.Lietuvos komandinio čempionato 2 ratasPagal tvarkaraštį LSTA
Spalio 26 d.„B“ regionų lygos 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 27 d.3 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 27 d.4 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 30- Lapkričio 2 d.Baltarusijos OPENMinskas, BaltarusijaETTU
Spalio 30- Lapkričio 4 d.Slovakijos jaunučių ir jaunių OPENBratislava, SlovakijaETTU
Lapkričio 8-10 d.Tarptautinis trenerio Z.Sliževskio atminimo turnyrasŠalčininkaiV.FrizelSK“Relax“
Lapkričio 2 d.1 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Lapkričio 2 d.„A“ regionų lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Lapkričio 3 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunių (2004 m.g) komandinių pirmenybių finalasAlytusLMNŠC
Lapkričio 6-10 d.Vengrijos jaunių-jaunučių OPENVengrijaETTU
Lapkričio 8-10 d.Tarptautinis trenerio Z.Sliževskio atminimo turnyrasŠalčininkaiV.FrizelSK“Relax“
Lapkričio 8-10 d.Estijos jaunių-jaunučių OPENEstijaELTL
Lapkričio 10 d.LSTA taurės 1 etapasŠalčininkaiLSTA
Lapkričio 12-17 d.Austrijos jaunių-jaunučių OPENLinc, AustrijaETTU
Lapkričio 15-16 d.Lietuvos komandinio čempionato 3 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Lapkričio 16 d.„B“ regionų lygos 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Lapkričio 17 d.2 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Lapkričio 22 -23 d.Lietuvos komandinio čempionato 4 ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Lapkričio 23 d.V.Variakojo taurės turnyrasPanevėžysR.VeličkaPKKSC
Lapkričio 24 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunių (2002 m.g) komandinių pirmenybių finalasTelšiaiLMNŠC
Lapkričio 24- gruodžio 1 d.Pasaulio jaunių čempionatasBangkokas, TailandasITTF
Lapkričio 28d -Gruodžio 1 d.Tarptautinis turnyras MogilioveBaltarusijaBSTF
Lapkričio 30 d.„B“ regionų lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 1 d.3 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 1 d.4 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 1 d.4 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 6 d.Rajonų gr. ir Alytaus bei Klaipėdos m . jaunučių (2006 m.g) komandinių pirmenybių finalasŠalčininkaiLMNŠC
Gruodžio 7 d.SM“Tauras“turnyrasVilniusA.OrlovasSM“Tauras“
Gruodžio 8 d.LSTA taurės 2 etapasVilniusLSTA
Gruodžio 13 d.Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunučių (2008 m.g) komandinių pirmenybių finalasTelšiaiLMNŠC
Gruodžio 21 d. Lietuvos pajėgiausių žaidėjų TOP-12 pirmenybėsVilniusLSTA
Gruodžio 15 d.1 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Gruodžio 15 d.„A“ regionų lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 26 d.SK“Sidabra“ prezidento taurėJoniškisR.FranckaitisSK“Sidabra“
English EN Lithuanian LT