Kalendorius

DataVaržybų pavadinimasVaržybų vietaVyriausiasis teisėjasVaržybų vykdytojas
Sausio 72 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Sausio 84 lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 13-14Lietuvos komandinio čempionato 5 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Sausio 14B regionio lygos pirmenybių V ratasPagal tvarkaraštįLSTA
Sausio 15Lietuvos jaunių (1999m.g) komandinių pirmenybių finalasJoniškisR. FranckaitisLMNŠC
Sausio 211 lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Sausio 21„A“ regionų lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 224 lygos pirmenybių 5 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Sausio 21-22J.Urbšienės tarptautinis turnyrasŠiauliaiV.Sereika
Sausio 25Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. atrankinės varžybos į Lietuvos jaunimo čempionatąLSTA
Sausio 28Lietuvos jaunimo čempionatasŠalčininkaiLSTA
Sausio 28„Žalgirio“ sporto žaidynėsSD „Žalgiris“
Sausio 29LSTA taurės 3 etapasMažeikiaiLSTA
Vasario 3-4Lietuvos komandinio čempionato 6 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Vasario 42 lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Vasario 5Lietuvos mokyklų žaidynėsZonoseLMNŠC
Vasario 11-12Miestų,rajonų čempionataiMiestai,rajonai
Vasario 15Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.atrankinės varžybos į Lietuvos jaunučių čempionatąŠirvintosLSTA
Vasario 18-19Lietuvos jaunučių čempionatasJoniškisR.FranckaitisLSTA
Vasario 22Rajonų gr.ir Alytaus m.atrankinės varžybos į Lietuvos čempionatąJoniškisR.FranckaitisLSTA
Vasario 25Atrankinės varžybos į Lietuvos čempionatąKaunasV. FranckaitisLSTA
Vasario 26‚,A‘‘regionų lygos pirmenybių 5 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Vasario 263 lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Vasario 264 lygos pirmenybių 6 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 3-5Lietuvos čempionatasVilniusLSTA
Kovo 111 lygos pirmenybių 5 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Kovo 11„A“ regionų lygos pirmenybių 6 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 12Lietuvos jaunių (2001m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Kovo 17-18Lietuvos komandinio čempionato 7 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Kovo 18„B“ regionų lygos 6 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Kovo 19LSTA taurės 4 etapasVilniusLSTA
Kovo 19Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės varžybosPagal tvarkaraštįLMNŠC
Kovo 22Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos miestų atrankinės varžybos į Lietuvos jaunių čempionatąTelšiaiLSTA
Kovo 25-26Lietuvos jaunių čempionatasVilniusLSTA
Balandžio 12 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Balandžio 1‚,B‘‘ regionų lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 23 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 24 lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 8I lygos pirmenybių 6 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Balandžio 8,,A‘‘ regionų lygos pirmenybių finalasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Balandžio 9LSTA taurės finalasVilniusLSTA
Balandžio 9Lietuvos šeimų čempionatasPrienaiA. Litvinas
Balandžio 13-14Lietuvos jaunučių (2005m.g) komandinių-asmeninių pirmenybių finalasLMNŠC
Balandžio 14-15Lietuvos komandinio čempionato 8 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Balandžio 18Šiaulių miesto vaikų (2004 m.g. ir jaunesnių) pirmenybėsŠiauliaiSM Dubysa
Balandžio 22-23Lietuvos jaunučių (2003 m.g) komandinių-asmeninių pirmenybių finalasLMNŠC
Balandžio 26Lietuvos jaunučių(2004m.g) asmeninės pirmenybėsZonoseLMNŠC
Balandžio 29Lietuvos pajėgiausių jaunių(1999m.g) ir jaunučių(2002m.g) top-12 pirmenybėsLSTA
Gegužės 2Šiaulių miesto vaikų (2006 m.g. ir jaunesnių) pirmenybėsŠiauliaiSM Dubysa
Gegužės 6-7Lietuvos jaunučių (2004m.g) asmeninių pirmenybių finalasLMNŠC
Gegužės 6Lietuvos studentų čempionatasLSSA
Gegužės 9Šiaulių miesto vaikų (2007 m.g. ir jaunesnių) pirmenybėsŠiauliaiSM Dubysa
Gegužės 12-14Trenerių V.Šimanskienės ir V.Moskovkos tarptautinis atminimo turnyrasJonavaS.BureikaJKKSC
Gegužės17Lietuvos mini jaunučių(2006 m.g) asmeninės pirmenybėsZonose
Gegužės 20Lietuvos komandinio čempionato finalasK.GaigalisLSTA
Gegužės 27-28Lietuvos mini jaunučių(2006 m.g) asmeninių pirmenybių finalinės varžybosLMNŠC
Gegužės 29-Birželio 5Pasaulio čempionatasDiuseldorfas/VokietijaITTF
Birželio 3Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybosAlytusLMNŠC
Birželio 10-11Lietuvos senjorų čempionatasLSTA
Birželio 23-25Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atviras čempionatasVilniusLSTA
Birželio 23-25Šiaurės Europos šalių jaunių-jaunučių čempionatasHaapsalu/EstijaESTF
Birželio 26-Liepos 1Europos senjorų čempionatasHelsingborg/ŠvedijaETTU
Birželio 30- Liepos 2X-osios Pasaulio lietuvių žaidynėsKaunasV. FranckaitisLSFS
Liepos 1Baltijos šalių jaunių Top-10 pirmenybėsLietuvaLSTA
Liepos 7-9Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynėsBrestas/Baltarusija
Liepos 14-23Europos jaunių-jaunučių čempionatasGondomar/PortugalijaETTU
Rugpjūčio 19-20











VSTA tarptautinis stalo teniso turnyras “KLAIPĖDA OPEN”
KlaipėdaVSTA
Rugpjūčio 25-27Europos mini jaunučių čempionatasShiltingheim/PrancūzijaPSTF
Rugsėjo 2Lietuvos jaunių sporto žaidynėsZonoseLSTA
Rugsėjo 9-10SK“Sidabra“ taurės varžybosJoniškisR.FranckaitisSK“Sidabra“
Rugsėjo 9Vilniaus apskrities stalo teniso diena „Žalgirio“ taurėms laimėtiVilniusA.OrlovasSD‘‘Žalgiris“
Rugsėjo 13-17Europos čempionatasLiuksemburgasETTU
Rugsėjo 16-17Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės varžybosVilniusLSTA
Rugsėjo 23-24Baltijos šalių čempionatasLatvijaLSTF
Rugsėjo 23-24Tarptautinis turnyras ,,Kaunas open“KaunasR.StankevičiusSTA“Topsas“
Rugsėjo 23-24Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ prizams laimėtiUtenaS. ŠližysLSD „Žalgiris“
Rugsėjo 27Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.Atrankinės varžybos į Lietuvos jaunučių(2003m.g) ,,Olimpinių vilčių“ pirmenybesLSTA
Rugsėjo 30-Spalio 1Lietuvos jaunučių(2003m.g) ,,Olimpinių vilčių“pirmenybių finalinės varžybosPanevėžysR.VeličkaLSTA
Spalio 6-7Lietuvos komandinio čempionato 1 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Spalio 7,,B“ regionų lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 83 lygos pirmenybių 1ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 84 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 141 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Spalio 14,,A“regionų lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 162 lygos pirmenybių 1 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Spalio 21Lietuvos pajėgiausių jaunių (2000 m.g) Top-12 pirmenybėsLSTA
Spalio 21-22Tarptautinis nusipelniusio trenerio V.Giedraičio atminimo turnyrasTelšiaiR.GustysSM
Spalio 27-28Lietuvos komandinio čempionato 2 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Spalio 28„B“ regionų lygos 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 293 lygos pirmenybių 2 ratas,Pagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Spalio 294 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Lapkričio 3-5Tarptautinis trenerio Z.Sliževskio atminimo turnyrasŠalčininkaiV.FrizelSK“Relax“
Lapkričio 5LSTA taurės varžybų 1 etapasŠalčininkaiLSTA
Lapkričio 111 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Lapkričio 11„A“ regionų lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Lapkričio 12Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.jaunių(2002 m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Lapkričio 17-18Lietuvos komandinio čempionato 3 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Lapkričio 18„B“ regionų lygos 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Lapkričio 192 lygos pirmenybių 2 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Lapkričio 25V.Variakojo taurės turnyrasPanevėžysR.VeličkaPKKSC
Lapkričio 26Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m. jaunių(2000 m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Gruodžio 1Rajonų gr. ir Alytaus bei Klaipėdos m .jaunučių (2004 m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Gruodžio 1-2Lietuvos komandinio čempionato 4 ratasPagal tvarkaraštįK.GaigalisLSTA
Gruodžio 2„B“ regionų lygos pirmenybių 4 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 33 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 34 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 9SM“Tauras“turnyrasVilniusA.OrlovasSM“Tauras“
Gruodžio 10LSTA taurės 2 etapasVilniusLSTA
Gruodžio15Rajonų gr.ir Alytaus bei Klaipėdos m.jaunučių(2006 m.g) komandinių pirmenybių finalasLMNŠC
Gruodžio 16Lietuvos pajėgiausių žaidėjų Top-12 pirmenybėsLSTA
Gruodžio 171 lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįV.FranckaitisLSTA
Gruodžio 17„A“ regionų lygos pirmenybių 3 ratasPagal tvarkaraštįR.FranckaitisLSTA
Gruodžio 26SK“Sidabra“ prezidento taurėJoniškisR.FranckaitisSK“Sidabra“