Sportininkai deleguoti į tarptautines varžybas

Vardas, pavardėRenginio dataRenginio vietaRenginio pavadinimas
Eglė Orlovaitė2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Benas Skirmantas2015 vasario 11-15 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2015 kovo 4-8 d.ItalijaItalijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Agnius Kačerauskas2015 kovo 4-8 d.ItalijaItalijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2015 kovo 5-8 d.SlovakijaSlovakijos mini jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2015 kovo 5-8 d.SlovakijaSlovakijos mini jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2015 balandžio 15-19 d.PrancūzijaPrancūzijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Agnius Kačerauskas2015 balandžio 15-19 d.PrancūzijaPrancūzijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Eglė Stuckytė2015 balandžio 15-18 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Aistė Macaitė2015 balandžio 15-18 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Tomas Mikutis2015 balandžio 15-18 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Alfredas Udra2015 balandžio 15-18 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Valdas Martinkus2015 balandžio 15-18 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Eglė Stuckytė2015 balandžio 26 – gegužės 3 d.KinijaPasaulio čempionatas
Aistė Macaitė2015 balandžio 26 – gegužės 3 d.KinijaPasaulio čempionatas
Tomas Mikutis2015 balandžio 26 – gegužės 3 d.KinijaPasaulio čempionatas
Alfredas Udra2015 balandžio 26 – gegužės 3 d.KinijaPasaulio čempionatas
Valdas Martinkus2015 balandžio 26 – gegužės 3 d.KinijaPasaulio čempionatas
Benas Skirmantas2015 gegužės 6-10 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2015 gegužės 6-10 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2015 gegužės 6-10 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2015 gegužės 6-10 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2015 gegužės 6-10 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2015 gegužės 13-17 d.Baltarusija Baltarusijos atviras čempionatas
Eglė Stuckytė2015 gegužės 13-17 d.Baltarusija Baltarusijos atviras čempionatas
Kęstutis Žeimys2015 gegužės 13-17 d.Baltarusija Baltarusijos atviras čempionatas
Benas Skirmantas2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Agnius Kačerauskas2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Edvinas Daugerdas2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Romualdas Franckaitis2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Eglė Orlovaitė2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2015 gegužės 27-31 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Benas Skirmantas2015 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių čempionatas
Rimas Lesiv2015 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių čempionatas
Benas Skirmantas2015 liepos 4 d.LatvijaBaltijos šalių jaunių TOP-10
Rimas Lesiv2015 liepos 4 d.LatvijaBaltijos šalių jaunių TOP-10
Eglė Orlovaitė2015 liepos 4 d.LatvijaBaltijos šalių jaunių TOP-10
Vanesa Ražinskytė2015 liepos 4 d.LatvijaBaltijos šalių jaunių TOP-10
Jogailė Rudzinskaitė2015 liepos 4 d.LatvijaBaltijos šalių jaunių TOP-10
Medardas Stankevičius2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Agnius Kačerauskas2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Benas Skirmantas2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Romualdas Franckaitis2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Eglė Orlovaitė2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Jogailė Rudzinskaitė2015 liepos 10-19 d.SlovakijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2015 rugpjūčio 26-30 d.ČekijaČekijos atviras čempionatas
Emilija Riliškytė2015 rugpjūčio 28-30 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2015 rugpjūčio 28-30 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Laura Abaravičiūtė2015 rugpjūčio 28-30 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2015 rugpjūčio 28-30 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Eglė Stuckytė2015 rugsėjo 8-12 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Alfredas Udra2015 rugsėjo 8-12 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Tomas Mikutis2015 rugsėjo 8-12 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Ugnė Baskutytė 2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Auksė Gecevičiūtė2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Vitalija Venckutė2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Valdas Martinkus2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Paulius Gūra2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Matas Skučas2015 rugsėjo 19-20 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Eglė Stuckytė2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Rūta Paškauskienė2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Ugnė Baskutytė2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Alfredas Udra2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Tomas Mikutis2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Kęstutis Žeimys2015 rugsėjo 25 - spalio 4 d.RusijaEuropos čempionatas
Medardas Stankevičius2015 spalio 16-18 d.RumunijaEuropos jaunių TOP-10
Rūta Paškauskienė2015 spalio 21-25 d.LenkijaLenkijos atviras čempionatas
Rūta Paškauskienė2015 lapkričio 11-15 d.ŠvedijaŠvedijos atviras čempionatas
Ugnė Baskutytė2015 lapkričio 11-15 d.ŠvedijaŠvedijos atviras čempionatas
Vitalija Venckutė2015 lapkričio 11-15 d.ŠvedijaŠvedijos atviras čempionatas
Aistė Dervinytė2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Osvaldas Juodelis2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Vakaris Mečionis2015 lapkričio 13-15 d.EstijaEstijos jaunių-jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2015 lapkričio 18-22 d.PortugalijaPortugalijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2015 lapkričio 18-22 d.PortugalijaPortugalijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Eglė Stuckytė2015 gruodžio 3-6 d.SuomijaSuomijos atviras čempionatas
Aistė Macaitė2015 gruodžio 3-6 d.SuomijaSuomijos atviras čempionatas
Alfredas Udra2015 gruodžio 3-6 d.SuomijaSuomijos atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2015 gruodžio 3-6 d.SuomijaSuomijos atviras čempionatas
Benas Skirmantas2015 lapkričio 30 – gruodžio 3 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Rimas Lesiv2015 lapkričio 30 – gruodžio 3 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Eligius Klarenbeek2015 lapkričio 30 – gruodžio 3 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Vakaris Mečionis2015 lapkričio 30 – gruodžio 3 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Osvaldas Juodelis2015 lapkričio 30 – gruodžio 3 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Alfredas Udra2016 sausio 20-24 d.VengrijaVengrijos atviras čempionatas
Rūta Paškauskienė2016 sausio 27-31 d.VokietijaVokietijos atviras čempionatas
Benas Skirmantas 2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2016 vasario 10-14 d.ČekijaČekijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Eglė Stuckytėkovo 28-31 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Vitalija Venckutėkovo 28-31 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Eglė Orlovaitėkovo 28-31 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Alfredas Udrakovo 28-31 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Matas Skučaskovo 28-31 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Rūta Paškauskienė2016 balandžio 12-16 d.ŠvedijaEuropos olimpinės atrankos turnyras
Eglė Stuckytė2016 balandžio 12-16 d.ŠvedijaEuropos olimpinės atrankos turnyras
Alfredas Udra2016 balandžio 12-16 d.ŠvedijaEuropos olimpinės atrankos turnyras
Tomas Mikutis2016 balandžio 12-16 d.ŠvedijaEuropos olimpinės atrankos turnyras
Rūta Paškauskienė2016 balandžio 20-24 d.LenkijaLenkijos atviras čempionatas
Ieva Šimkutė2016 balandžio 27 – gegužės 1 d.PortugalijaPortugalijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2016 balandžio 27 – gegužės 1 d.PortugalijaPortugalijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2016 balandžio 27 – gegužės 1 d.PortugalijaPortugalijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2016 gegužės 4-8 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Benas Skirmantas2016 gegužės 4-8 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 gegužės 4-8 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2016 gegužės 4-8 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2016 gegužės 4-8 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Alfredas Udra2016 gegužės 20-22 d.NorvegijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Matas Vilkas2016 gegužės 20-22 d.NorvegijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Arnoldas Domeika2016 gegužės 20-22 d.NorvegijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Benas Skirmantas2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Ieva Šimkutė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Osvaldas Juodelis2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Renaldas Paškevičius2016 gegužės 25-29 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių –jaunučių čempionatas
Benas Skirmantas2016 birželio 24-26 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių čempionatas
Rimas Lesiv2016 birželio 24-26 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 birželio 24-26 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių čempionatas
Benas Skirmantas2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Vanesa Ražinskytė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Ieva Šimkutė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Osvaldas Juodelis2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Šimonas Lukša2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Vilius Samakaljevas2016 liepos 8-17 d.KroatijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Laura Abaravičiūtė2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Miglė Kraujūnaitė2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Nojus Augustinavičius2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Rokas Kisielius2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Aleksandras Chmelevskis2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Kamilė Stankevičiūtė2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Lukas Laketčenko2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Gytis Knezius2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Guoda Dovydaitytė2016 rugpjūčio 26-28 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2016 rugpjūčio 31 – rugsėjo 4 d.ČekijaČekijos atviras čempionatas
Eglė Stuckytė2016 rugsėjo 19-25 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Alfredas Udra2016 rugsėjo 19-25 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Tomas Mikutis2016 rugsėjo 19-25 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Rūta Paškauskienė2016 rugsėjo 26-28 d.ČekijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Eglė Stuckytė2016 rugsėjo 26-28 d.ČekijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Kornelija Riliškytė2016 rugsėjo 26-28 d.ČekijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Tomas Mikutis2016 rugsėjo 26-28 d.PortugalijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Alfredas Udra2016 rugsėjo 26-28 d.PortugalijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Arnoldas Domeika2016 rugsėjo 26-28 d.PortugalijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Emilija Riliškytė2016 spalio 29-31 d.SlovakijaSlovakijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2016 spalio 29-31 d.SlovakijaSlovakijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2016 lapkričio 2-6 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2016 lapkričio 2-6 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2016 spalio 18 - 24 d.RumunijaEuropos čempionatas
Eglė Stuckytė2016 spalio 18 - 24 d.RumunijaEuropos čempionatas
Tomas Mikutis2016 spalio 18 - 24 d.RumunijaEuropos čempionatas
Alfredas Udra2016 spalio 18 - 24 d.RumunijaEuropos čempionatas
Tomas Mikutis2016 lapkričio 23-24 d. BelgijaTarptautinės varžybos
Rimas Lesiv2016 gruodžio 7-11 d.SuomijaSuomijos atviras čempionatas
Ieva Šimkutė2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Miglė Kraujūnaitė2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Augustė Melaikaitė2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Dovilė Timukaitė2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Kornelija Ščiglaitė2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Benediktas Vaitkevičius2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Šimon Lukša2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Vilius Samakaljevas2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Klaidas Čepaitis2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Gytis Knezius2016 lapkričio 30 – gruodžio 4 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Medardas Stankevičius2017 sausio 17-20 d.VengrijaVengrijos jaunių atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 vasario 15-18 d.PrancūzijaPrancūzijos jaunių atviras čempionatas
Kornelija Riliškytė2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Klaidas Čepaitis2017 vasario 8-12 d.ČekijaČekijos atviras jaunių- jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2017 kovo 6-8 d.SerbijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Eglė Stuckytė2017 kovo 6-8 d.SerbijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Ugnė Baskutytė2017 kovo 6-8 d.SerbijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Tomas Mikutis2017 kovo 15-19 d.BaltarusijaBaltarusijos atviras čempionatas
Alfredas Udra2017 kovo 15-19 d.BaltarusijaBaltarusijos atviras čempionatas
Ugnė Baskutytė2017 balandžio 12-15 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Vitalija Venckutė2017 balandžio 12-15 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Matas Skučas2017 balandžio 12-15 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Matas Vilkas2017 balandžio 12-15 d.LiuksemburgasLiuksemburgo atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 balandžio 17-23 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Rimas Lesiv 2017 balandžio 17-23 d.BelgijaBelgijos atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 balandžio 26-30 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras čempionatas
Tomas Mikutis2017 balandžio 26-30 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras čempionatas
Alfredas Udra2017 balandžio 26-30 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 gegužės 17-21 d.IspanijaIspanijos jaunių - jaunučių atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Klaidas Čepaitis2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė 2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė 2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Vilius Samakaljevas2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Eligius Klarenbeek2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Irmantas Daukontas2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Šimon Lukša2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Lukas Rimkus2017 gegužės 24-28 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių - jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Eglė Stuckytė2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Auksė Gecevičiūtė2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Alfredas Udra2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Matas Skučas2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Medardas Stankevičius2017 gegužės 29 – birželio 5 d.VokietijaPasaulio čempionatas
Augustė Melaikaitė2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Aistė Dervinytė2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Agnius Kačerauskas2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Vilius Samakaljevas2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Eligius Klarenbeek2017 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės europos jaunių čempionatas
Agnius Kačerauskas2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Rimas Lesiv2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Eligijus Klarenbeek2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Vilius Samakaljevas2017 liepos 14-23 d.PortugalijaEuropos jaunių – jaunučių čempionatas
Gabija Abaravičiūtė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Kamilė Stankevičiūtė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Guoda Dovydaitytė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Simona Rimkevičiūtė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Laura Grigorukaitė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Karina Ivanauskaitė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Jorūnė Kožemiakinaitė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Medeinė Stankevičiūtė2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Ignas Šišanovas2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Gytis Knezius2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Marijus Jučinskas2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Lukas Laketčenko2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Vilius Kavaliauskas2017 rugpjūčio 25-27 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Eglė Stuckytė 2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Auksė Rasimavičienė2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Ugnė Baskutytė2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Benediktas Vaitkevičius2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Osvaldas Juodelis2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Klaidas Čepaitis2017 rugsėjo 9-10 d.LatvijaBaltijos šalių čempionatas
Kornelija Riliškytė ir 2017 rugsėjo 20-24 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 rugsėjo 20-24 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2017 rugsėjo 20-24 d.SlovėnijaSlovėnijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Alfredas Udra 2017 spalio 4-8 d.LenkijaLenkijos atviras čempionatas
Tomas Mikutis2017 spalio 4-8 d.LenkijaLenkijos atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2017 spalio 4-8 d.LenkijaLenkijos atviras čempionatas
Kornelija Riliškytė2017 lapkričio 3-5 d.SlovakijaSlovakijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 lapkričio 3-5 d.SlovakijaSlovakijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Aistė Dervinytė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Ignas Šišanovas2017 lapkričio 8-12 d.VengrijaVengrijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2017 lapkričio 3-5 d.KroatijaAtrankinės varžybos į JOŽ
Melaikaitė Augustė2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Vaitkevičius Benediktas2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Samakaljevas Vilius2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Lukša Šimon2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Klarenbeek Eligius2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Knezius Gytis2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Satkevičiūtė Erika2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Abaravičiūtė Laura2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Šišanovaitė Gerda2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Dovydaitytė Goda2017 gruodžio 3-6 d.BaltarusijaTarptautinės varžybos, Mogiliove
Rūta Paškauskienė2018 sausio 18-21 d.VengrijaVengrijos atviras čempionatas
Medardas Stankevičius2018 vasario 14-18 d.ČekijaČekijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Benediktas Vaitkevičius2018 vasario 14-18 d.ČekijaČekijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Agnius Kačerauskas2018 vasario 14-18 d.ČekijaČekijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2018 kovo 8-12 d.BaltarusijaEuropos U-21 čempionatas
Augustė Melaikaitė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2018 kovo 21-25 d.ItalijaItalijos atviras jaunių – jaunučių čempionatas
Tomas Mikutis2018 kovo 19-21 d.AirijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Alfredas Udra2018 kovo 19-21 d.AirijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Medardas Stankevičius2018 kovo 19-21 d.AirijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Rūta Paškauskienė2018 kovo 26-28 d.IzraelisEuropos komandinis atrankos čempionatas
Eglė Stuckytė2018 kovo 26-28 d.IzraelisEuropos komandinis atrankos čempionatas
Auksė Rasimavičienė2018 kovo 26-28 d.IzraelisEuropos komandinis atrankos čempionatas
Ugnė Baskutytė2018 kovo 26-28 d.IzraelisEuropos komandinis atrankos čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 balandžio 25-29 d.PrancūzijaPrancūzijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2018 balandžio 25-29 d.PrancūzijaPrancūzijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2018 gegužės 9-13 d.IspanijaIspanijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Rūta Paškauskienė2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Eglė Stuckytė2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Ugnė Baskutytė2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Tomas Mikutis2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Medardas Stankevičius2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Rimas Lesiv2018 balandžio 29-gegužės 6 d. ŠvedijaPasaulio čempionatas
Agnius Kačerauskas2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Benediktas Vaitkevičius2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė 2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Gerda Šišanovaitė2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Eligius Klarenbeek2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Šimon Lukša2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Gytis Knezius2018 gegužės 23-27 d.LenkijaLenkijos atviras jaunių-jaunučių čempionatas
Ugnė Baskutytė2018 gegužės 25-27 d.EstijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Vitalija Venckutė2018 gegužės 25-27 d.EstijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Rimas Lesiv2018 gegužės 25-27 d.EstijaŠiaurės Europos šalių čempionatas
Eligius Klarenbeek2018 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių – jaunučių čempionatas
Gytis Knezius2018 birželio 26-28 d.EstijaŠiaurės Europos šalių jaunių – jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Augustė Melaikaitė2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Kornelija Ščiglaitė2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Agnius Kačerauskas2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Benediktas Vaitkevičius2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Klaidas Čepaitis2018 birželio 29-30 d.LatvijaBaltijos jaunių TOP-10
Agnius Kačerauskas2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Benediktas Vaitkevičius2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Medardas Stankevičius2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė 2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Erika Satkevičiūtė2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Augustė Melaikaitė2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Emilija Riliškytė2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Eligius Klarenbeek2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Gytis Knezius2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Karolina Kuznecova2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Vilius Samakaljevas2018 liepos 15-24 d.RumunijaEuropos jaunių-jaunučių čempionatas
Gabija Abaravičiūtė2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Danas Šimkus2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Dominykas Samuolis2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Nikita Objedkov2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Ervinas Uzialo2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Gabriela Gaidukevič2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Medeinė Stankevičiūtė2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Karina Ivanauskaitė2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Vilius Kavaliauskas2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Ignas Šišanovas2018 rugpjūčio 24-26 d.PrancūzijaEuropos mini jaunučių čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 rugsėjo 7-9 d.PortugalijaEuropos jaunučių TOP-10 pirmenybės
Vitalija Venckutė2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Rimas Lesiv2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Agnius Kačerauskas2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Matas Vilkas2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Kornelija Ščiglaitė2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Ugnė Baskutytė2018 rugsėjo 15-16 d.EstijaBaltijos šalių čempionatas
Rūta Paškauskienė 2018 rugsėjo 18-23 d.IspanijaEuropos čempionatas
Vitalija Venckutė2018 rugsėjo 18-23 d.IspanijaEuropos čempionatas
Eglė Stuckytė2018 rugsėjo 18-23 d.IspanijaEuropos čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 rugsėjo 18-23 d.IspanijaEuropos čempionatas
Rūta Paškauskienė2018 spalio 1-3 d.SuomijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Eglė Stuckytė2018 spalio 1-3 d.SuomijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Kornelija Riliškytė2018 spalio 1-3 d.SuomijaEuropos komandinis atrankos čempionatas
Rimas Lesiv2018 spalio 1-3 d.AzerbaidžanasEuropos komandinis atrankos čempionatas
Matas Vilkas2018 spalio 1-3 d.AzerbaidžanasEuropos komandinis atrankos čempionatas
Matas Skučas 2018 spalio 1-3 d.AzerbaidžanasEuropos komandinis atrankos čempionatas
Medardas Stankevičius2018 spalio 2-18ArgentinaJaunimo olimpinės žaidynės
Gabija Abaravičiūtė 2018 spalio 19-21 d.BelgijaEuropos mini jaunučių TOP-14 pirmenybės
Medeinė Stankevičiūtė2018 spalio 19-21 d.BelgijaEuropos mini jaunučių TOP-14 pirmenybės
English EN Lithuanian LT