Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų 2 etapo rezultatai

Žiemiškai svetingas Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų antrasis etapas įvyko Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, Pramonės g.1, atsakingas asmuo Josifas Kozlovskis. Jame dalyvavo 9 moterys ir 45 vyrai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Moterys, susitikimus žaidusios ratų sistema, išsiaiškino 1-9 vietų laimėtojas, o vyrai, suskirstyti į 8 pogrupius po 5-6 žaidėjus kiekviename, užėmę atitinkamai 1-2 vietas pateko į pirmąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema išsiaiškino 1-16 vietų laimėtojus, 2-3 vietas : pateko į mažąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema varžėsi dėl 17-32 vietų ir 5-6 vietas : dėl 33-45 vietų.

Varžybose teisėjavo ir puikią profesinę kompetenciją demonstravo Tarptautinės kategorijos teisėjai : Arvydas Litvinas bei Albinas Čepaitis.

alt

 

 

 

VARŽYBŲ REZULTATAI PO ANTROJO ETAPO

Moterų grupė

1 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Živilė Zailskienė;

Liudmila Kalpokienė

25

II

Loreta Avelienė;

Simona Žemaitytė;

Asta Liutvinienė;

Darija Vasiljevaitė

20

III

Ieva Naruševičiūtė;

19

IV

Kristina Petkevičiūtė;

Ana Trutneva;

Greta Rastauskaitė

17

V

Monika Valytė;

Aldona Žvinienė

14

VI

Neringa Valytė

12

VII

Janina Ramanauskienė

11

VIII

Justina Rimkevičiūtė

9

IX

Audronė Šidiškienė;

Vita Kriaučiūnienė;

Zenoida Paškevič.

8

 

 

 

 

alt

Varžybų nugalėtojos: iš dešinės Liudmila Kalpokienė, centre Simona Žemaitytė, iš kairės Ana Trutneva.

Vyrų grupė

2 lentelė

Užimama vieta

bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Matas Skučas;

Aleksandras Rusinovas

25

II

Edvinas Zajankauskas;

Artūras Rybakas

20

III

Nerijus Valuckas;

Kęstutis Skiezgilas

17

IV

Povilas Bagužis;

Alvydas Laukaitis

14

V

Rimas Pakulnis;

Jurij Talimov

12

VI

Eugenijus Jafimovas;

Artiomas Kalininas

11

VII

Mantas Andruška;

Artiom Vetrov

10

VIII

Virgilijus Valiuška;

Valerij Mozol

9

IX

Marius Juodiška;

Andriejus Genzuras

8

X

Ramūnas Vosgirdas;

Tom Lebed

7

XI

Paulius Dubinskas;

Stanislovas Riautas

6

XII

Dominykas Bartusevičius;

Oleg Borovskij

5

XIII

Aras Tamašauskas;

Genadij Petkevič

4

XIV

Žydrūnas Kižys;

Aurimas Medonis

3

XV

Mantas Bureika;

Artūras Kisielius

2

XVI

Rimantas Lubys;

Artūras Lesiv

1

 

 

alt

Varžybų nugalėtojai: centre Aleksandras Rusinovas, iš kairės Artūras Rybakas, dešinės Kęstutis Skiezgilas.

Mažojo finalo nugalėtoju tapo : Rimas Lesiv.

1-5 vietų ir mažojo finalo nugalėtojai apdovanoti „Šalčios“ sporto klubo rėmėjų įsteigtais prizais bei „Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų“ vardinėmis taurėmis.

 

Sveikiname antrojo etapo nugalėtojus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!

Trečiojo etapo datą ir vietą pranešime artimiausiu metu.

 

Jungtinių klubų stalo teniso varžybų organizatoriai.

 

 

English EN Lithuanian LT