Lietuvos jaunimo čempionato rezultatai

Šeštadienį, sausio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos stalo teniso jaunimo čempionatas.

Staigmeną ir vėl pateikė šilutiškis Matas Vilkas. Neseniai vykusiose Lietuvos suaugusiųjų Top-12 varžybose iškovojęs auksą, išlaikė gerą varžybinę formą ir vėl tapo nugalėtoju. M.Vilkas, kovoje dėl Lietuvos jaunimo čempiono titulo, rezultatu 3:1, įveikė panevėžietį Deividą Ščevinską.

alt

Nuotrauka Aido Zabelevičiaus

Mažajame finale susitiko Alfredas Udra ir Andrius Preidžius. Pranašumą, rezultatu 3:1, įrodė klaipėdietis A.Udra.

Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų rinktinės narys Arnoldas Domeika, liko septintas, kovoje dėl vietos, rezultatu 3:2, nugalėjo brolį Tonetą Domeiką.

Merginų tarpe nugalėtoja tapo kaunietė Kristina Vaškevičiūtė. Finaliniame susitikime K.Vaškevičiūtė, rezultatu 3:1, įveikė panevėžietę Ievą Venslavičiūtę.

Trečią vietą laimėjo Julija Petrošiūtė (Šilalės r.), 3:1 įveikusi kaunietę Kristiną Petrauskaitę.

Merginų dvejetų nugalėtojomis tapo Viktorija Stirbytė (Šilalės r.) ir Kristina Petrauskaitė (Kaunas);

2 vieta: Aušra Stirbytė ir Aistė Macaitė (Šilalės r.);

3 vieta: Ieva Venslavičiūtė (Panevėžys), Kristina Vaškevičiūtė (Kaunas) ir

Auksė Gecevičiūtė (Vilnius), Julija Petrošiūtė (Šilalės r.).