Lietuvos čempionai – Rūta Paškauskienė ir Kęstutis Žeimys

                      Kovo 5-7 d. vykusiame jubiliejiniame, 80-ajame Lietuvos stalo teniso čempionate žaidė pajėgiausi mūsų šalies stalo tenisininkai.

                      Moterų vienetų varžybose nugalėtoja tapo kaunietė Rūta Paškauskienė, rezultatu 4:2, finale įveikusi širvintiškę Liną Misikonytę. Mažajame finale susitiko vilnietė Ieva Jucevičiūtė ir kaunietė Kristina Vaškevičiūtė. Trečiąją vietą, rezultatu 3:1 iškovojo I.Jucevičiūtė.

                      Čempionate, dėl patirtos kojos traumos nedalyvavo 2009 metų nugalėtoja Ievos Venslavičiūtė.

                      R.Paškauskienė, čempione tapo moterų dvejetų, bei mišrių dvejetų varžybose.

                      Moterų dvejetų varžybose, poroje žaidusi su L.Misikonyte, susitikime dėl pirmosios vietos, nugalėjo panevėžietės Ingridos Preidžiūtės ir mažeikiškės Ramunės Armonaitės porą. Trečiąja vietą užėmė I.Jucevičiūtės ir Martynos Sidabraitės pora, bei vilnietės – Eglė Stuckytė ir Auksė Gecevičiūtė.  

                      Mišrių dvejetų varžybose, Rūta, poroje žaidusi su trenerės Romualdos Garkauskienės auklėtiniu Matu Skuču, rezultatu 3:0 nugalėjo, E.Stuckytės ir Toneto Domeikos porą.

                      Labai įdomūs ir pilni emocijų buvo vyrų vienetų varžybų pusfinalio ir finalo susitikimai. Pirmą kartą čempiono titulą iškovojo vilkaviškietis Kęstutis Žeimys.

Pusfinalyje, K.Žeimys, rezultatu 4:0 įveikė Matą Vilką iš Šilutės.

Antrajame pusfinalyje,

klaipėdietis    Alfredas Udra, dėl patekimo į finalą, susitiko su daugkartiniu Lietuvos čempionu, vilniečiu Gintautu Juchna. G.Juchna, esant rezultatui setais 3:3, turėjo dviejų taškų susitikimo persvarą. Septintajį setą vesdamas 10:8, vilnietis nesugebėjo iškovoti dar vieno, lemiamo taško. A.Udra nugalėjo skaičiumi 12:10.

                      Finalinis vyrų susitikimas buvo labai įtemptas ir negalima buvo nuspėti kas taps nugalėtoju. A.Udra kovojęs prieš K.Žeimį, esant rezultatui setais 3:3, lemiamą setą laiminėjo 10:7, tačiau K.Žeimys susitvardė nepadarydamas klaidų ir skaičiumi 12:10 išplėšė pergalę. Abu žaidėjai rodė labai gerą žaidimą.

                      Trečiają vietą užėmė G.Juchna, rezultatu 3:1 įveikęs M.Vilką.

                      Vyrų dvejetų varžybose, nugalėtojais tapo vilnietis Audrius Kačerauskas ir Mindaugas Simanaitis iš Vilkaviškio.

 

 

Informaciją parengė Ieva Jucevičiūtė. Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų, rašykite el.paštu: stalotenisas@takas.lt;