Pavasariškai veržlus Jungtinių klubų stalo teniso varžybų trečiasis etapas į laikinąją sostinę subūrė vienus iš pajėgiausių Lietuvos stalo teniso elito sportininkus: Liną Kriaučiūnaitę, Matą Skučą, Matą Vilką, Valdą Martinkų, Edviną Zajankauską, Karolį Kasparaitį, Nerijų Valucką, Aleksandrą Rusinovą. Varžybose dalyvavo 5 moterys ir 44 vyrai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.
Moterys, susitikimus žaidusios ratų sistema, išsiaiškino 1-5 vietų laimėtojas, o vyrai, suskirstyti į 8 pogrupius po 5-6 žaidėjus kiekviename, užėmę atitinkamai: 1-2 vietas pateko į pirmąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema išsiaiškino 1-16 vietų laimėtojus, 3-6 vietas : pateko į mažąjį finalą, kuriame taip pat 2 minusų sistema varžėsi dėl 17-20 vietų.
Varžybose teisėjavo bei puikią profesinę kompetenciją demonstravo Lietuvos stalo teniso asociacijos metodinės komisijos pirmininkas, nusipelnęs treneris Gerb.p. Romas Stankevičius, organizacinius klausimus sprendė Lietuvos stalo tenisininkų asociacijos „Vienuolika“ vykdomojo komiteto narys Marius Juodiška.
VARŽYBŲ REZULTATAI PO TREČIOJO ETAPO
Moterų grupė
1 lentelė
Užimama vieta bendrojoje įskaitoje |
Vardas, Pavardė |
Taškai |
I |
Neringa Valytė |
32 |
II |
Monika Valytė |
31 |
III |
Ana Trutneva |
29 |
IV |
Živilė Zailskienė; Liudmila Kalpokienė; Lina Kriaučiūnaitė |
25 |
V |
Loreta Avelienė; Simona Žemaitytė; Asta Liutvinienė; Darija Vasiljevaitė |
20 |
VI |
Ieva Naruševičiūtė |
19 |
VII |
Kristina Petkevičiūtė; Greta Rastauskaitė |
17 |
VIII |
Aldona Žvinienė; Vilma Martinkutė |
14 |
IX |
Janina Ramanauskienė |
11 |
X |
Justina Rimkevičiūtė |
9 |
XI |
Audronė Šidiškienė; Vita Kriaučiūnienė; Zenoida Paškevič |
8 |
Moterų grupės varžybų nugalėtoja tapo Lina Kriaučiūnaitė
Antrosios vietos laimėtoja Neringa Valytė
Trečiosios vietos laimėtoja Monika Valytė
Ketvirtosios vietos laimėtoja Vilma Martinkutė
Vyrų grupė
2 lentelė
Užimama vieta bendrojoje įskaitoje |
Vardas, Pavardė |
Taškai |
I |
Matas Skučas |
50 |
II |
Edvinas Zajankauskas; Aleksandras Rusinovas |
34 |
III |
Nerijus Valuckas; Artūras Rybakas |
28 |
IV |
Matas Vilkas; Mantas Andruška |
20 |
V |
Kęstutis Skiezgilas; Valdas Martinkus |
17 |
VI |
Marius Juodiška |
15 |
VII |
Povilas Bagužis; Alvydas Laukaitis |
14 |
VIII |
Eugenijus Jafimovas |
13 |
IX |
Rimas Pakulnis; Jurij Talimov; Karolis Kasparaitis |
12 |
X |
Artiomas Kalininas |
11 |
XI |
Artiom Vetrov |
10 |
XII |
Virgilijus Valiuška; Valerij Mozol |
9 |
XIII |
Andriejus Genzuras |
8 |
XIV |
Ramūnas Vosgirdas; Tom Lebed |
7 |
XV |
Paulius Dubinskas; Stanislovas Riautas; Vilius Vasaris |
6 |
XVI |
Dominykas Bartusevičius; Oleg Borovskij; Algirdas Ulozas |
5 |
XVII |
Aras Tamašauskas; Genadij Petkevič; Mindaugas Mozūraitis |
4 |
XVIII |
Žydrūnas Kižys; Aurimas Medonis; Marius Urbelis |
3 |
XIX |
Mantas Bureika; Artūras Kisielius |
2 |
XX |
Rimantas Lubys; Artūras Lesiv; Vaclovas Stankus |
1 |
Vyrų grupės varžybų nugalėtoju tapo Matas Skučas
Antrosios vietos laimėtojas Matas Vilkas
Trečiosios vietos laimėtojas Valdas Martinkus
Džiugu, kad mažojo finalo nugalėtoja tapo Lina Kriaučiūnaitė, kuri varžėsi kartu su vyrais ir įrodė, kad pastariesiems reikėtų pasitempti tramdant mažąjį kamuoliuką, siekiant didesnio stalo teniso meistriškumo.
1-3 vietų bei mažojo finalo nugalėtojai buvo apdovanoti „Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų“ vardinėmis taurėmis.
Sveikiname trečiojo etapo nugalėtojus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!
Ketvirtojo etapo datą ir vietą pranešime artimiausiu metu.
Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų organizatoriai.