Lenkijos atvirajame čempionate G.Amelinos ir I.Preidžiūtės dvejetų porai – bronzos medalis!

 

         17-ame Lenkijos jaunių atvirajame čempionate dalyvavo 5 Lietuvos rintinės: jaunių vaikinų ir merginų, jaunučių berniukų ir 2 mergaičių komandos.

        Šios varžybos yra vienos pagrindinių, prieš Europos jaunių čempionatą. Jau 17-ąjį kartą organizuojamos varžybos sulaukia didelio dalyvių dėmesio. 2010 m., Wladyslawowo mieste  susirinko 25 šalių rinktinės.

         Lietuviai, komandinėse varžybose, neparodė gerų rezultatų, tačiau visi susitikimai buvo įtempti, tik lemiami taškai priklausydavo ne jiems.

         Dvejetų varžybose, jaunutės mergaitės: Gabriela Amelina (Vilnius) ir Ingrida Preidžiūtė (Panevėžys) iškovojo bronzos medalį!

 

alt

Nuotraukoje:G.Amelina, trenerė Jolanta Prūsienė ir I.Preidžiūtė.

 

        Asmeninėse varžybose, iš grupės varžybų, į antrą varžybų etapą pateko jaunių vaikinų rinktinės narys Tomas Mikutis, jaunių merginų – Kristina Vaškevičiūtė, jaunučiai – Ignas Navickas, Paulius Gūra ir Gabriela Amelina.

      Tomas Mikutis, patekęs tarp 64-ių stipriausių, pirmajame rate nugalėjo slovaką Peter Turcek, antrajame – lenką Konrad Kulpą. Dėl patekimo į aštuntuką nusileido čekui Pavelui Sirucek.

      Kiti lietuviai, pirmame antro etapo rate, nusileido pajėgesniems žaidėjams.

 

        Sveikiname Gabrielą Ameliną, Ingridą Preidžiūtę ir komandos trenerę Jolantą Prūsienę iškovojus bronzos medalį!

 

       Visiems rinktinės nariams linkime gero pasiruošimo Europos jaunių čempionatui (liepos mėn. 16-25 d.) ir Šiaurės šalių jaunių čempionatui (birželio mėn. 28-30 d.)!

 

Informaciją parengė Ieva Jucevičiūtė. Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų, rašykite el.paštu: stalotenisas@takas.lt;