Pirmasis stalo teniso čempionatas lauke

Kaune vyko pirmasis Lietuvoje stalo teniso čempionatas lauke

Šeštadienį Kaune, Lampėdžiuose vyko pirmasis Lietuvoje Vasaros stalo teniso čempionatas lauke. Prie 18 stalo teniso stalų varžėsi 45 Lietuvos stalo teniso profesionalai ir 85 šios sporto šakos mėgėjai.

alt

Nuotraukoje: Vasaros stalo teniso čempionato lauke dalyviai.

Neįprastos žaidimo sąlygos atvirame ore vieniems kėlė juoką, kitus privertė pyktelėti. Pakilęs vėjas pakoreguodavo mažojo kamuoliuko skridimo kelią, todėl žaidimas tapdavo nenuspėjamas.

alt

Nuotraukoje: Vasaros stalo teniso čempionato lauke atidarymas. Sveikinimo žodį taria Kauno m. tarybos narė, Mero patarėja E. Gudišauskienė

2010 m. Lietuvos čempionas Kęstutis Žeimys įrodė, kad stalo tenisą moka ir gali žaisti bet kokiomis sąlygomis. Alinantis karštis ir pučiantis vėjas jam nesutrukdė tapti  Pirmojo Vasaros stalo teniso čempionato nugalėtoju. Finale jis, po atkaklios kovos, nugalėjo ilgametį Lietuvos stalo teniso rinktinės narį Audrių Kačerauską. Trečiąją vietą iškovojo 2009 m. Lietuvos čempionas Valdas Martinkus.

alt

Nuotraukoje: 2010 m. Vasaros stalo teniso čempionato lauke nugalėtojas Kęstutis Žeimys.

Moterų profesionalių grupėje nugalėtoja tapo Neringa Valytė. Antrąją vietą iškovojo Milda Slavickaitė, trečią – Živilė Zailskienė.

alt

Nuotraukoje: Vasaros stalo teniso čempionato dalyvės ir prizininkės.

Sportinio azarto netrūko ir stalo teniso mėgėjų tarpe, kurie varžėsi atskirame mėgėjų turnyre. Mėgėjų turnyro nugalėtoju tapo Audrius Urbonas, finale įveikęs Vilmantą Čepkauską. Trečiąją vietą užėmė Rolandas Valiauga.

alt

Nuotraukoje: Vasaros stalo teniso čempionato akimirkos.

Čempionato nugalėtojai buvo apdovanoti generalinio Vasaros stalo teniso čempionato rėmėjo Kelionių organizatoriaus „Eura“ prizais – 500 Lt dovanų čekiais kelionei. Čempionato prizininkai buvo apdovanoti kitų čempionato rėmėjų prizais.

alt

Nuotraukoje: Apdovanojimo akimirkos. II vietos laimėtoja moterų profesionalių grupėje Milda Slavickaitė ir nugalėtojas mėgėjų turnyre Audrius Urbonas

Vasaros stalo teniso čempionatą organizavo stalo tenisininkų asociacija „Vienuolika“ (www.tta11.lt) ir VšĮ „Stalo teniso akademija“ (www.StaloTenisoAkademija.lt).